Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozásra minek kell...

Beiratkozásra minek kell vinni a nyelvvvizsgát, muszáj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tőlünk annó (2007-ben) nem kérték. Bár logikus lenne, hogy ellenőrzik, hogy nem hamisat töltöttél-e fel a felvire.
2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézni nem igazán nézik, amit kérnek, azok a rajta levő alfanumerikus karakterhalmazból álló sorok (2 azonosító van, ha jól emlékszem) és a vizsga dátuma, ezeket rá kell írni a beiratkozási lapra.
2011. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk be kellett vinni azt is, illetve az érettségi bizonyítványt is. Összeszedték, amit mondjuk nem néztem túl jó szemmel, de pár nap múlva visszakaptuk. Hogy mennyire ellenőrizték le ezt nem tudom, de ez alapján regisztrálták, hogy kinek van nyelvvizsgája és kinek nincs, ami fontos, mivel nem kapsz diplomát, amíg az egyetem nem tud róla, hogy neked van!
2011. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nah szted mégis miért? Nyilván leellenőrzik. Nálunk összeszedtek mindent, és később visszakaptuk.
2011. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mi közük van az én nyelvvizsgámhoz? Muszáj elvinni????
2011. júl. 5. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy is be kell vinni, mert anélkül egy csomó felsőoktatású intézmény nem is állítja ki a diplomádat.. Amúgy pedig a többletpontok miatt kérik be a legelején. Úgy ahogy az érettségi bizidet is.
2011. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi közük hozzá? Indexbe be kell írni, hogy van-e nyelvvizsgád és miből.Diplomához is kell. De miért olyan nagy szörnyűség az, hogy be kell vinni? Nem aktot kérnek, csak a nyelvvizsgád....
2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ha nincs nyelvvizsgám?
2011. júl. 5. 23:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nyilván nem kell bevenni... :D

Akkor van gáz, ha hamis adatokat adtál meg felvételi során, amivel többletpontokhoz jutottál, majd közlöd, hogy nincs is nyelvvizsgád. Nyilván csak annak kell elvinni beiratkozásra a bizonyítványt, akinek van is, de ez elég egyértelmű!

2011. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert alaposan le kell ellenőrizniük. Mi úgy október körül kaptuk vissza, mert nagy az évfolyam.

Évről évre egyre több a hamis, piacon innen-onnan vett vizsga, ki tudják szúrni. Ha nem viszed be, mert pl nincs, vagy nem valódi, az ciki. Okirathamisítás/okirattal való visszaélésért feljelentenek, fegyelmi eljárást indítanak ellened, és jó eséllyel el is távolítanak az adott intézményből, pláne, hogyha anélkül a pontszámod se lett volna meg.

Ha meg rendesen megszerzett nyelvvizsgád van, nem mindegy? Akkor nincs miért aggódnod, annyira nem nehéz, hogy ne bírd elcipelni. xD

2011. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!