Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha az egyetemi...

Nagy baj ha az egyetemi beiratkozásra nem viszek adókártyát?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy nekem nem volt még adókártyám, így az adóazonosító jelemet sem tudom...a kártya kb 2 héten belül érkezik meg, a beiratkozás meg a héten lesz. Ez nagy gond?
2011. aug. 22. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez van...ettől még szerintem be tudsz iratkozni (szerintem!) :)
2011. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem elnézik :D ha meglesz akkor intézkedek a tanulmányi osztályon..
2011. aug. 22. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a kutya sem kérdezte az adószámot, sőt semmilyen iratot nem kértek és még az érettséginket sem nézték meg. Úgyhogy szerintem nem lesz probléma. Az ösztöndíj úgyis adómentes, úgyhogy az egyetemnek szerintem nincs szüksége az adóazonosítóra. (ha valamilyen okból mégis, akkor később adod meg Neptunon keresztül)
2011. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk viszont kértek mindent, érettségi fénymásolatát, nyelvvizsgák meg egyebek eredetijét és másolatát is, számlaszámot meg minden lehetséges igazolvány számát.
2011. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen esetben, de kérték az adóazonosító jelet. De ha mégis nagyon kellene és nem tudsz várni két hetet akkor sincs baj, mert bemész az APEH irodába és kb 30 perc múlva kapsz egy adóazonosító jelet. Ha már a szám megvan lényegtelen, hogy mikor kapod meg a kártyát. :)
2011. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) már igényeltem egy hete kártyát de még több mint 2 hetem van pótolni a hiányzó papírokat..:)
2011. aug. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!