Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el a beíratkozás...

Ha nem mentem el a beíratkozásra ugye törölnek?

Figyelt kérdés
Csak mert folyamatosan kapom a neptunba az üzeneteket arról a szakról aminek a beiratkozására nem mentem el(meggondoltam magam). Most félek, nehogy úgy tekintsék, hogy be vagyok íratkozva és majd fizethetek utána.
2011. szept. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért dugod a fejedet a homokba? Meddig tart egy telefon a TO-ra, vagy bemenni és közölni, hogy meg akarod szüntetni a hallgatói jogviszonyod? Vagy egyszerűen iratkozz be, és passziváld magad. Akkor sem kell fizetni.
2011. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy szüntetném meg ha nem is vagyok hallgató mivel nem mentem el a beíratkozásra?
2011. szept. 7. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

tanulmányi, tanulmányi

ott megmondják neked a frankót. egyébként van pótbeiratkozás is.

2011. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de nem akarok egyáltalán beíratkozni. És a felvételi határozat mellett küldött lapban is az volt, ha nem íratkozok be akkor törölnek. És engem csak az zavar, hogy kapom a leveleket ugyanúgy.
2011. szept. 7. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A határozat biztosította a lehetőséget arra, hogy hallgatói jogviszonyt létesíts. Ha nem iratkozol be, akkor valóban nem lesz hallgatói jogviszonyod. De ez legalább október közepe... Addig az egyetem várni fog arra, hogy lépj valamit, majd utána fogják törölni a helyed.
2011. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!