Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvi. Ez így elfogadható már?

E-felvi. Ez így elfogadható már?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete feltöltöttem az érettségi bizimet, de még midnig feldolgozás alatt van. ( tudom, sok papírmunka van iylenkor, blabla) Elfogadják, ugye? hisz én " elküldtem" 7.éig.
2011. júl. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, normális. Nekem is, és szerintem még sokaknak ilyen
2011. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ponthatár kihirdetésig feldolgozzák.
2011. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

13 napja töltöttem fel az érettségimet, ma fogadták el, az összes többi dokumentum (korábban-később küldött együtt) még mindig feldolgozás alatt van.


Engem az érdekelne, hogy mi van akkor, ha pl 9-én ellenőrzik valakiét, és rossz, akkor az hogy pótolja?

2011. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó, és már a pontszámod is fent van?
2011. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is feldolgozás alatt vannak még de félek attól hogy valami nem stimmelne, de gondolom akkor úgy is látni fogom és feltölthetem újra.
2011. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi , most néztem, feldolgozva :D Ugyhogy nopara :)
2011. júl. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!