Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mechatrónika szak az egyetem...

A mechatrónika szak az egyetemen nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Ha tudtok mesélhettek is róla ezt-azt :)
2009. márc. 29. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a bme-n van ilyen szak, mivel én is műszakis vagyok hallottam róla mende-mondákat keringeni :) bár így a zh-s hét után már úgy vagyok vele h mindent el lehet végezni csak kitartás kell hozzá.

annyit mondhatok h a gépész karon van. na most ha nem vagy ilyen beállítottságú attól még meg tudod csinálni ha akarod de marhára szenvedni fogsz vele (azért mondom mert én vegyész vagyok, de volt egy féléves gépésztárgyam és hátt... vicces volt, mondjuk úgy h úgy lett meg a kettes, h egy szót se értettem az egészből, csak ment a magolás ezerrel). na de néhány link, hátha segít:

[link]

[link]

2009. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!