Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekes dologra leltem rá....

Érdekes dologra leltem rá. Lehetséges ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Kiszámoltam a [link] és a [link] segítségével a pontjaimat. Mindkét esetben ugyanazokat a paramétereket, számokat írtam be, mégis eltérő összpontszámot adott ki a két oldal. Ez hogy lehetséges, melyik számol jól, vagy miért eltérő a kettő?

(A félreértések elkerülése végett: 2 éves okj-n tanulok most, amit jövőre fejezek be, tehát csak jövőre fogok jelentkezni, az eddigi tanulmányi és érettségi eredményeim adottak, és megkapom a + pontot okj-ra, amit beleszámoltam a pontszámítónál.)

Valaki kiszámolná mindkét pontszámítóval a saját pontjait? Kíváncsi vagyok, h kinél jön még ki eltérő pontszám.

Ha kiszámolod, kérlek írd meg mindkettő eredményét. Köszönöm.


2011. júl. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én soha nem bíztam ezekben a pontszámítókban. Tavaly a felvi.hu kalkulátora egyszerűen nem akarta az emelt szintű nyelvi érettségit nyelvvizsgának elszámolni, se nekem, se senkinek. Tuti, hogy más hibák is lehetnek benne, meg a többiben is. Esküszöm, egyszer írni fogok egy új pontszámítót, hogy végre valami a neten normális dolgokat adjon ki.
2011. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm a válaszod.

De akkor most mégis melyikben bízzak meg? Vagy vegyen elő a felvételi könyvet, papírt, ceruzát és számoljam ki én magam? Vagy majd bízzam a Felvi központosokra? Amúgy az idei pontokat elértem volna, de félek, h jövőre teljesen meg fog változni minden, ezért aggódok egy kicsit, szeretném magam biztonságban tudni.

2011. júl. 22. 13:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy normális pontszámítónak szerintem elég sokan örülnének :)
2011. júl. 22. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel matekból sikeresen érettségiztél, én a tollban, papírban, számológépben bíznék a helyedben. :D
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!