Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden vágyam volt az ELTE...

Minden vágyam volt az ELTE rekreáció sz. és egészség fejlesztő szakára bekerülni, de csak a környezettanra vettek fel. Fél évkor, vagy év végén át tudok menni újrafelvételizés nélkül? Mert a pontjaim ugyebár nem fognak szaporodni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan hogy lehet ezt megoldani?
2011. júl. 22. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:

Az átjárás is max. karon belül lehetséges, és eleve vannak bizonyos feltételek, például a krediteknek egy bizonyos számban egyezniük kell.

De ezt megkérdezheted a tanulmányi osztályon, lehet sikerül, de nincs sok valószínűsége.


Az újrafelvételivel fog menni csak, azonban ha ez nem érdekel, ne iratkozz be, ez sem olyan könnyű szak, és elve elég távol van az érdeklődésedtől, csak pazarolnád a féléveket.

Ismételj érettségit, nyelvvizsgázz, akkor összejön.

2011. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,érdekel ez a szak is,de nagyon szeretnék a rekreációra járni.Akár mellette is.Másodszaknak sem lehet fölvenni?
2011. júl. 22. 14:07
 5/17 Fanny77 válasza:
sajnos én nem tudok ebben segíteni, de hasonló cipőben járunk, én föcire akartam menni, de csak környezettanszakra vettek fel és muszáj átjelentkeznem föcire év végén! Mégis hogy megy ez a folyamat, mit kell megtenni/minek kell megfelelni?
2011. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom...De akkor ezek szerint egy szakon fogunk kezdeni.:)Szerintem a föcire egyszerűbben át tudsz majd menni félévkor
2011. júl. 22. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:

A tanulmányi osztályt kérdezzétek, az a biztos. Majd olyan szeptember környékén biztosan nyitva lesz. De akár most is írhattok.

Felveheted párhuzamosan is, és akkor egyszerre kettőt végeznél, két helyre járnál, nem könnyű, de meg lehet csinálni.

Arra kell figyelni, hogy jövőre el kell kezdened, mert csak akkor számít párhuzamosnak. (bővebben google: párhuzamos képzés)

A pontjaid nem fognak szaporodni, újra kellene érettségizned, nyelvvizsgázni, minél többől, ami lehet nem menne olyan könnyen, de megoldható. Októberbe akár mehetnél is, most itt a nyarad.

2011. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fanny77 válasza:
Igen egy szakra :) Név? :)
2011. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hát fél év után meg egyáltalán ez inkább csak akkor működhet, ha a tanterv nagyrészt ugyanaz. Fél év után elég lehetetlen becsatlakozni egy teljesen más képzésbe, főleg, hogy keresztfélévet nem indítanak tudtommal. Vagyis hiányoznának az első féléves tárgyaid.

Inkább felvételizz újra, érettségi, nyelvvizsga, stb-vel avítasz a pontjaidon.

2011. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fanny77 válasza:
Nem csinálom újra!! már kihagytam egy évet :) újra nyelvvizsgáztam, érettségiztem!
2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!