Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság már...

Szerintetek manapság már érdemes egyetemre vagy fősulira menni?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok keseredve, mert engem nem vettek fel sehova, bezzeg egy csomó olyan embert felvettek akiknek ugyanolyan volt az átlaga mint nekem vagy még rosszabb.
2011. júl. 22. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes, ha csak ott tanulhatod meg azt, amire szükséged van az karriereddel kapcsaolatos álmaid megvalósítására.


Egyébként attól még, hogy valaki jobb vagy rosszabb tanuló volt középiskolában, nem feltétlenül jelent bármit is azzal kapcsoaltban, milyen lesz az egyetemen, főiskolán.

2011. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ez az, kit érdekel az átlag? Én sosem voltam jó, mert egy tanár sem szeretett, sosem nyaltam és így esély se volt a jó jegyre. A 2 tantárgyat, ami kellett megtanultam, 5-ösre érettségiztem azt csá
2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 3-4-es tanuló voltam és még olyanokat is felvettek akik tiszta 2-esek és 3-ok voltak nem csak évközben hanem az érettségin is.
2011. júl. 22. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
És talán ugyanoda vették fel őket, ahová téged nem? Vagy esetleg Te uyganolyan jól megírtad az érettségit, mint ők?
2011. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szömörce válasza:
ne keseredj el! anno engem se vettek fel elsőre. sok helyen indítanak 1-2 éves okj-s képzést. próbálj egy olyat keresni ami kapcsolódik ahhoz a szakhoz amire mentél volna. ha felsőfokú tanfolyamot csinálsz az pluszpontot ér. ezenkívül lesz egy szakmád is. és az első ilyen képzés államilag finanszírozott. én anno ezt csináltam. és nem bántam meg. azóta pedig diplomás vagyok :)
2011. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akik tiszta 2esek voltak, azokat ha fel is vették éppen hogy felvették költségesre, esetleg te beadtad költségtérítéses szakra? mert ha elég jó eredményed volt, akkor kétlem hogy költségesre nem vettek fel...
2011. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan szakra vették fel őket ahova több pont kellett, mint ahova én jelentkeztem. Ezért sem értem ezt az egészet.
2011. júl. 22. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jobban kellett volna megírnod az érettségid, mint ők.
2011. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem adtam be költségtérítésesre, mert azt nem tudnánk finanszírozni. Arra a szakra amire menni akartam, úgy hallottam hogy abból túlképzés van.
2011. júl. 22. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:

jó de az ismerőseid valszleg költségesre mentek, szóval ezért vették fel őket, de ha olyan rossz eredményük volt, akkor költségesre is épphogy.

Am mire szerettél volna menni?

2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!