Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire érné meg manapság...

Mennyire érné meg manapság egyetemre/fősulira menni?

Figyelt kérdés
8.-ba megyek, továbbtanulni egy egészségügyi szakközépiskolába szeretnék menni egészségügyi asszisztensnek. Manapság, amikor könnyű munkával is lehet akár 300ezer forintot keresni (mondjuk erotikus masszőrként,Budapesten. engem nem zavar a munka milyensége csak keressek sokat és legális legyen), így megérné egyetemre menni?
2011. aug. 24. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igen, és mellette még mindig tudsz masszőrködni esetleg.
2011. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Megéri,de nem ma...
2011. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: Lehet, hogy jobban megérné, de úgy vélem jobban elinná a szabadidőmet. :S Sajnos szabadidő-centrikus vagyok (van ilyen kifejezés?:D), nem szeretem, hogyha sietnem kell, rohannom.. :S

Második: Kifejtenéd kérlek?

2011. aug. 24. 00:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Halálos iramban 5 előzetesét magyarul és rájössz:DD
2011. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ó. Köszönöm :) Bocsánat, hogy nem vettem a poént :)
2011. aug. 24. 00:57
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus utcalány akarsz lenni? Könnyen sok pénzt keresni. Dúrva hogy már ilyen fiatalon ez az életcélod. Tanulj valami normálisat amivel hasznos tagja lehetsz a társadalomnak, és ne a pénz motiváljon. Mert halálos ágyadon megfogod bánni hogy erotikus masszázsoltál ahelyett, hogy valami jót vittél volna végbe. De hát te tudod. Beteg a társadalom, nagyon beteg. :(
2011. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz az utcalányság és az erotikus masszőrség.

És sajnálom, de engem csak a pénz motivál. Igen, pénzéhes vagyok, de ha dolgozom a pénzemért és LEGÁLIS akkor miért baj? Nem vágyom arra, hogy tudós, esetleg költő legyek. Egyszerű munkára vágyom sok fizetéssel. És mivel egészségügyi asszisztensként szakmát végeznék, így amikor "kiöregedek" végezhetek normális munkát is. :)

2011. aug. 24. 01:39
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom de nekem nem fér bele az erkölcsi normámba, hogy pénzes gazdag hűtlen pasikat kezelgessek, amíg a feleségük és a gyerekük várják őt otthon. Oké, hogy van aki erre képes, de én soha nem lennék. De erre is van igény, így hát művelik is a szakmát. Amúgy szimpla masszőrnek is elmehetnél ha jó vagy akkor akár egy 5 csillagos wellness szállodába is nem rossz pénzért, és azzal még mások egészségének is jót tennél. Remélem változni fog a jövőről alkotott képed, és találsz magadnak valami normális hivatást.
2011. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de sima masszőrnek is tanulni kell,én pedig eldöntöttem minek tanulok, barátnőm pedig, aki erotikus masszőr szakma nélkül végzi.
2011. aug. 24. 02:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb egy fa**szt cibálni, mint rendesen kitanulni a masszőrséget.
2011. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!