Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az a probléma, hogy a suliban...

Az a probléma, hogy a suliban az a szokás, hogy minden évben tenni kell valamilyen tárgyból vizsgát. Most mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 8 osztályos gimibe járok(de jövőre elmegyek). Az a probléma hogy a suliban az a szokás hogy minden évben tenni kell valamilyen tárgyból vizsgát. 8.ban kémiából vagy fizikából. Na ez az a két tárgy amiből segghülye vagyok. A vizsga eredménye az évvégi jegy 1/3-a... A kémiát választottam mert abból még egy fokkal jobb vagyok de az se megy..Most mit csináljak? Szörnyen érzem magam miatta mert hiába próbálom megtanulni minden igyekezetem ellenére idióta maradok...És májusban vizsga! Szóval, már szinte naponta sírok a vizsga miatt... Valami ötlet? :S
2009. ápr. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet h tudok segíteni.. ha elmondod h milyen témakör... bár már nagyon régen tanultam kémiát...
2009. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

sya.

vegyész szakon tanulok szakközépiskolában.

hol laksz? ha a környékemen, akkor tudok segíteni, bár kérdésekre is szívesen válaszolok. írj e-mailt.

2009. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kell, akkor talán még én is tudok segíteni, nekem is vizsga van kémiából májusban.

2009. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!