Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szereted a törit? Mit gondolsz...

Szereted a törit? Mit gondolsz róla? Kedvenc téma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Olyan semleges.

Voltak benne azért kicsit nehezebben érthető témák, anyagok de voltak érdekesek is. Egyik kedvenc témám az például az 1848-49-es forradalom és szabadságharc.

Általános iskolában nem annyira, de középiskolára egészen megkedveltem. Azt szeretem benne rengeteg mindenről lehet egy témán belülről beszélni. Tehát ha elfelejtettem valamit akkor ki tudom egészíteni valami mással amit tudok. Igaz akkor értékelnek jóra ha nem csak a lényegi részeket tudom hanem kitérek a legkisebb részletekre is. Szóban ha mondjuk nem tudok mindent akkor lehet néha rizsázni kicsit. Fontosabb fogalmakat évszámokat személyeket többnyire tudni szoktam. Van sok ilyen amire még most is emlékszem. Mondjuk azért ezeket a forrásokat nem mindig értettem amik voltak mert nem voltam jó szövegértésből. Középiskolában viszont szeretni szoktam, jó szoktam lenni belőle. Mondjuk sajnálom hogy az érettségim csak 3-as lett belőle.

De tanulható tárgy a történelem szerintem.

2023. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!