Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Sokszor tema az eljegyzes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor tema az eljegyzes a parommal, de tegnap ellegge ugy viselkedett, hogy nem akarja, vagyis nem veszi komolyan. Mit gondoltok? Elbizonytalanodott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből elég nehéz megmondani.


Gyakori helyzet az, hogy a lány akarja nagyon az eljegyzést, meg az esküvőt, gyakran föl is hozza így vagy úgy, és ezért "sokszor téma", de a fiú igazából nem akarja. Aztán amikor ez kezd nyilvánvalóvá válni, akkor jön a sértődés.


Persze a leírtakból nem derül ki, hogy nálatok is ilyen helyzet van-e, mert nem írtál semmi konkrétumot.

2011. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom is folyton szóba hozza,de ha mondom neki, hogy akkor vegyél el holnap, akkor visszakozik :D

(na nem mintha én annyira házasodni akarnék :))

Szerintem még nem akar házasodni/ eljegyezni, de ne is türelmetlenkedj vele, mert azzal csak még jobban eltaszítod. Szerintem célravezetőbb a várakozás, de csak akkor, ha biztosan tudod, hogy van rá esély, hogy együtt élitek le az életeteket :D

2011. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
O mar sokszor mondta, hogy iden szeretne eljegyezni. Nem en hozom fel a temat.Tegnap neztuk a jobaratokat es abban volt a monika chandler eljegyzes es olyan furcsakat mondott.. nem tudom...
2011. jún. 24. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha tudnánk mennyi ideje vagytok együtt, mennyire szoros a kapcsolatotok és mennyi idősek vagytok talán többet tudnánk...
2011. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi:) lassan egy eve vagyunk egyutt, az elejetol kezdve majdnem egyutt elunk. a parom 26 en 23.
2011. jún. 24. 11:47
 6/13 A kérdező kommentje:
ugy ertettem, hogy majdnem az elejetol egyutt elunk. nagyon jo a kapcsolatunk, minden tokeltes:)
2011. jún. 24. 11:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán az egy év korai még a párodnak. Ha úgy érzed minden tökéletes egyszer csak eljön az alkalom.

:)

2011. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is azzal van a baj, hogy ha nem most, csak valamiert ugy mashogy erzem magam most!:( ertitek!!!
2011. jún. 24. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de egy pasitól ne várd már el, hogy rögtön eljegyezzen ha már több hónapja vagytok együtt!

Hány évesek vagytok amúgy?

2011. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja látom, hány évesek vagytok!
2011. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!