Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz az IFF...

Tényleg olyan rossz az IFF Hungary, mint ahogy olvastam?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja lett aláírva a szerződés, úgy 350 ezer forintba kerül a tanfolyam. Számítástechnikai szoftverüzemeltető és webtervező képzésre jelentkeztem. Ha tényleg olyan rossz, mint ahogy olvastam, milyen módon lehet a szerződést felbontani?
2011. júl. 30. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem ideji a cikk de válaszolok. Engem felkeresek Jónius körül, beíratkoztam és persze fizetni kelett egy induló összeget (15,000). Végül a tanfolyam le lett mondva, mert nem lett elvileg létszám. A cég az emailekre nem válaszol, a telefont felveszik, de mindig kitalálnak valami kiutat. Szóval immár 3 hónapja várom, hogy visszautalják a befizetett összeget, de van olyan érzésem hogy lelépett vele. Én személy szerint nem ajánlom a céget, ha nem akarsz a pénzed tán futni, utána meg egyszer cdsak eltűnik a ködben a cég...
2012. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!