Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy nincs...

Azt olvastam, hogy nincs semmilyen rossz hatással az antibiotikum a bárányhimlőre, ez igaz? 18/l

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum baktérium ölő. A bárányhimlő pedig egy vírus.
2011. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen rossz hatásra gondolsz? A jó hatás az lenne, ha elmúlna tőle. A rossz hatást nem tudtam kitalálni mi lenne...

De az biztos, hogy hiába szeded, bárányhimlőre nem fog használni.

2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második: ha szöveg értelmezési problémáid vannak akkor ne válaszolj. Ha kötekedni akarsz, akkor se.
2011. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért szedem az antib-t mert a torkom is odavan, be van dagadva a mandulám... azt mindjárt gondoltam, hogy nem fog tőle elmúlni a himlő, mivel azt csak az idő gyógyítja, de mégis nehogy káros hatással legyen rám a himlő + még a torokprobléma miatt is... Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!
2011. febr. 21. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik! Se szövegértelmezési problémáim nincsenek se kötekedni nem akarok. Megkérdeztem, mert nem volt érthető. Szerintem ezzel nem ártottam senkinek. Kötekedni Te próbáltál! Ennyi.
2011. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ebben a kérdésben mi a nem érthető...? Tényleg problémáid lehetnek ha ezt nem fogtad fel kajakra...
2011. febr. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!