Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Székesfehérváron a Bugát Pál...

Székesfehérváron a Bugát Pál szakközépiskolában mennyire tolerálják az extrém kinézetet? (nem tetoválásokra meg ilyenekre gondolok hanem erős sminkre és enyhén szexi ruhára)

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 00:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ilyenekre gondoltam

2011. aug. 7. 00:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek átlagos ruhák, nincs rajtuk számomra semmi "enyhén szexi".
2011. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hé. A kérdésre kérem a választ.:) Akkor legyen úgy hogy feltűnő smink és haj.
2011. aug. 7. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaigen, bocsbocs.

Szerintem középsuliban, főleg szakközépben ezzel már nem igazán foglalkoznak, sőőt.. már fiatal felnőttként kezelnek.

Egyébként meg nem akarom a lovat tenni alád, de ha Te úgy érzed jól magad ahogy, akkor mi közük van hozzá? (:

Ilyen ruhák mellé inkább legyen extrémebb a hajad és a sminked, minthogy kúrvának öltözz. Bocs a kifejezésért.

Amúgy milyen a hajad és hogy sminkeled magad, hogy extrém? *-*

2011. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre még van egy évem általánosban szóval még sehogy. :D De majd ha jövőre felvesznek - ami a jegyeimmel igen valószínű^^ - akkor tervezem hogy hasonlóan fogok kinézni. :)
2011. aug. 7. 02:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért volt kérdéses a dolog mert ez ugye egy egészségügyi szakközép aztán kitudja milenne. :S
2011. aug. 7. 02:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi, akkor nem hiszem, hogy annyira tolerálják, bár ez attól függ.. sajnos konkrétat nem tudok mondani neked.. :/
2011. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egészségügyi szakközepet fejeztem be idén, és a tanárokat a legkevésbé sem érdekelte, hogy ki hogyan öltözött fel, pedig volt 1-2 extrém kinézetű:D szóval attól, hogy eü. ugyanolyan, mint a többi..
2011. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az előző választ.:)
2011. aug. 9. 01:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Hmm, ha jól sejtem gyaru vagy, szerintem simán mehet :)
2011. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!