Mit tanuljak? Mi legyen belőlem? Imádom az állatokat, a Természetet, szeretem az extrém sportokat, amit a szabadban végezhetek, a rajz, művészet is érdekel (hegymászás stb. ) Ötletem sajnos nincs.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 17:03
 1/7 anonim válasza:
Helló.Pont én is ilyen vagyok mint te.Én sem tudom,hogy mi legyek ,ha nagy leszek.Sok minden szerettem volna lenni.... Nagyon szeretem a veszélyeket és az extrém sportokat is.Én is a TERMÉSZETBEN szoktam,de majdenem mindennap itthon is csinálom.Nagyon jó szerintem ezt csinálni!
2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem megtaláljuk majd a nekünk való melót. :) El akarom majd kezdeni az alapfokú sziklamászó tanfolyamot. A jégmászás a fő célom.
2011. máj. 18. 19:41
 3/7 anonim válasza:
Elozo vagyok-ha extrém sport,akkor a legjobb a Parkour és a Free Run!!!:D
2012. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hidd válasza:
ács?
2015. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hidd válasza:
ha jó az egyensúlyod és szeretz magasba napon lenni kint nem félsz csuszos helyeken akkor az a jó.
2015. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hidd válasza:
vagy kőműves csak annyi hogy ezek nyári napon végezhető melók ami jó is csak télre kell valmi tanulj még nyelvet barnulj néz ki jól és pincér ács tetőfedő melé az jó zs s és még jól is nézel majd ki napbarnitotan én ezen gondolkodom csak nem tom ács vagy kőműves mert azért nem olyan poén ha le esel a tetőről vagy álványrol ijesmi és ezt nem mindig tudod kivédeni mer anyagtol is füg menyire csuszik lehet nem annyira elöször azt lépsz kettöt azt szia lent is vagy az meg ha betonra megy akkor halálos is lehet de amúgy az lennék de nem tudom még mer az ojan meló természet szabadban nyáron napon barnulni izmosodni meg extrem is és ha van jól fizet mer csak 18tól45 éves korig tudod megcsinálni és van rá ráta.
2015. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hidd válasza:

de inkább kőműves hidegburkoló mer töbet van napon és nem csuszol le róla (tető).

pincérel jó vagy villanyszerelővel is jó lene csak az meg kicsit álandób vagyis kezdöként vagy lefikszálod magad egy nagy cégnél minimum 4-5 évre vagy nem lesz nagy esélyed szóval pinyó kőmivel késöbb meg öregen nyitsz valamit őszeraksz egy kis zst és elvagy ijen a mai világ alkalmazkodj buliz élj szabadon ahogy akkarsz okosan.

2015. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!