Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 éves, másodikos, és orvos...

8 éves, másodikos, és orvos akar lenni. Ti hogyan támogatnátok még?

Figyelt kérdés

Megvettem neki a biológia 6-7-8-os könyveket, anatómia atlaszt. 2 hónap alatt majd az egészet megtanulta. Nem szó szerint, de minden a könyvben lévő anyagrészről tud részletesen beszélni.

A kémiával nem akarom a kedvét elvenni, talán az még sok lenne neki.

Mit adjak még a kezébe?


2009. okt. 4. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Korai még a dolog szerintem,elveszed a gyaerekkorát
2009. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, én 12 éves koromig apáca akartam lenni, aztán 1 évig tűzoltó, aztán 1 évig merülő tiszt (jelentsen az bármit is) meg vadász meg ilyenek, aztán vegyész lettem. Felesleges ilyenkor ilyesmivel traktálni a gyereket.
2009. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elveszem a gyerekkorát mert kielégítem a kíváncsiságát? Nem szögezem oda a székhez, és hidd el, nekem is talány, hogy hogyan olvasta el ilyen gyorsan és értette meg mindazt ami adtam neki. De ha már ilyen jó képességű, akkor inkább lehetőséget adok arra, hogy azt tehessee, amit szeret.
2009. okt. 4. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jól csináltad eddig. Báttyám ilyen idős korában pont ezt csinálta és most harmadéves orvostanhallgató, kitűnő indexel :)

Szerintem egy picit most azért hagyd, had ülepedjen, és csak olvasgassa még amiket kapot. Majd felső tagozatban, mikor már lesz biológia órája, akkor vegyél neki megint ilyen sok érdekességet :)

2009. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért még van pár éve, azalatt elég sokat változhat ez az egész. Én harmadiktól építészmérnök akartam lenni, hetedikben már pszichológus. Végül szerintem tanár lesz belőlem. Inkább mutass meg neki új dolgokat is, hátha más is tetszik neki. Gondolj bele, hányan választanak rossz szakmát maguknak (még ma is) az ismeretek hiánya miatt?!
2009. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 6 éves koromtól kezdve amint megtanultam olvasni anatómiai könyveket olvastam!13éves koromban orvosi egyetemi könyveket tanultam és megtanultam egy csomó szak kifejezést!Amikor beteg lettem 14 évesen már MAJDNEM!!úgy beszéltem a betegségemről az orvosommal mint ha a kollégája lennék!És ez nem nagyképüség és engem sem szögeztek oda a szüleim!Egyszerüen annyira hajtott a vágy már kicsinek hogy orvos legyek!Csak épp a többi tantárgyat utáltam pl matek!Meg is buktam!így a 20hoz közel,bár még mindig minden orvosi tankönyvet elolvasok ami a kezembe kerül vagy amiröl tudok,nem lettem/leszek orvos!Hadd olvasgassa amit szeret/szeretne!Csak ne terheld túl sok információval inkább még próbáld a játékosabb képesebb cuccosokat mert késöbb annyi információja lesz már és annyit tanult hogy az iskolai dolgokat egyenesen utálni fogja:S.
2009. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi mindegyikőtöknek. Ezek eszembe sem jutottak! Nagyon hasznos infókat adtatok :))))))
2009. okt. 4. 16:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
furcsa hogy senki nem írta, de vannak ilyen társasjátékok, műteni lehet (nem tudom mi a neve de játékboltban biztos meg tudják mondani, azt hiszem operation). azzal pl játszhatna orvosost :) tanul, de mégis gyerek marad közben.
2009. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16:12-es vagyok. Nem zavar, de érdekelne, hogy miért lettem leszavazva. Csak kíváncsiság, mert egyszerűen tényleg nem értem. Aki leszavazott, legyen szíves írja meg, ha máshogy nem, akkor privátban.

Köszönöm!

2009. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16:17es vok:S engem is leszavaztak:S :( én is szeretném megkérdezni hogy miért!!!???
2009. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!