Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első éves orvosisok! Nektek...

Első éves orvosisok! Nektek vannak már könyveitek?

Figyelt kérdés

Én még nem vettem egyet sem, de pár embernek, akiket ismerek már majdnem minden megvan. Csak én vagyok így lemaradva?

Egyébként nem is szándékozom nagyon vásárolgatásba fogni legalább gólyatáborig, mert hiába van tankönyvlista, tuti, hogy nem kell róla minden. Csak most így elbizonytalanodtam, hogy más már egy csomó mindent beszerzett (főleg, hogy valahol itt olvastam, hogy nem is jut mindenkinek könyv).


2011. aug. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel? Ha SOTE akkor adhatok tippeket-ötleteket, esetleg pár jegyzetet, mert a könyveimet már eladtam (annó én is oda jártam). A lényeg: szinte mindenki szülei vagy orvosok vagy nagyon tehetősek (tisztelet a kivételnek), így meg sem kottyan nekik ha van egy tankönyv lista és válogatás nélkül megvesznek mindent. Első évfolyamfél vagy második, Szentágothai vagy Sobotta, nem 1-2 ezer Ft és ez csak EGY anatómiai atlasz. (na jó, nem egy kötetes) Tényleg van sok felesleges, de van ami nagyon fontos.
2011. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A DOTE-ra vettek fel.

Hát, az én szüleim se nem orvosok, se nem tehetősek és tudom, hogy nem lesz kis beruházás a könyvvásárlás, épp ezért szeretném megvárni az évkezdést, hogy egyáltalán mi kell, meg akkor hátha tudok olcsóbban is venni. Azt tudom, hogy van amit így-is úgy-is meg kell venni, csak hát most kicsit megijedtem, hogy más már a nagy részét beszerezte.

2011. aug. 13. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd a gólyatáborban a "nagyok" informálni fognak!

Ha kaptok jegyzettámogatást, akkor az egyetemi jegyzetboltban, vagy más boltban felhasználhatod! :)

2011. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az majd jól pofára esik, aki mindent megvett:D

Nálunk (SZOTE) úgy van, hogy év elején kedvezmény van az orvostanhallgatóknak, így lényegsen olsóbban hozzá lehet jutni a könyvekhez. Azért az nem mindegy, hogy 42, vagy 35 ezerért veszel anatómia atlaszt.

Plsuz nálunk van jegyzettámogatás is, amit év elején kapunk meg (bár nem tudom máshol van-e ilyen).


Meg nálunk volt olyan is, aki MINDENT megrendelt a tankönyvlistáról. Ami azért vicces, mert alapból fel volt írva háromféle atlasz (hogy lehet ugye választani, kinek melyik jön be), plusz legalább 10 olyan könyv, amire soha nem lesz szükség. Alig tudtuk róla lebeszélni, hogy ne vegye meg minent kb. 300 ezer forintért...


Nem vagy elkésve:) Majd gólyatáborban meg év elején megmondják mi kell, és év eéején beszerzed:)

2011. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!