Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket érdemesebb választani...

Melyiket érdemesebb választani gazdaságinformatikus vagy pénzügy és számvitel szak?

Figyelt kérdés
Melyikkel lehet a könnyebben elhelyezkedni?
2011. jan. 27. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A pénzügy-számvitellel nemcsak jobban lehet elhelyezkedni, de a legjobb az összes gazdasági szak közül. Ezzel 100% hogy lesz munkád, és ha jó egyetemen végzed (értsd: BCE), nem is akármilyen. A bátyámon látom, milyen karriert futott be 5 év alatt...
2011. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, a BCE és BGF-en kívül mi számít jónak ?

Valaki tudja, hogy a SZIE-GTK pénzügy és számviteli szakja milyen?

2011. jan. 28. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy a SZIE nem túl elismert...

Bár én nem jártam oda.

2011. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Ki mondta, hogy a BGF jónak számít? Mindig először a BCE-n végzett embereket fogják előnyben részesíteni és csak esetleg utána jöhetnek a BGF-esek.
2011. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy egy sima BCEen végzett verne egy versenyes szakkolis munkatapasztalatos xy egyetemen végzettet. Szinte sehol nem az számít hogy hol végezted, hanem hogy mit tudsz felmutatni "még".
2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!