Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a gazdaságinformatikus...

Nehéz a gazdaságinformatikus szak?

Figyelt kérdés

Ti/ismerősötök mennyit tanult naponta? jól leadták a tanárok az anyagot?

Melyikek voltak a húzós tárgyak?

Nálatok/ismerősötöknél kb hány % volt a lányok aránya?

Köszi a választ!!


2010. júl. 25. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az alapokat ha nem tudod akkor meg kell tanulni, és az nem napi 2 perc. Nálunk a tanárok jók(Corvinus).

Változó, nekem az infós tárgyak közül votlak húzósak, de sokaknak a matekosok okoznak szenvedést.

Ha jól emlékszem velem együtt a csoportban kb 15 lány volt.:)

2010. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Az egyik simerősömtől azt hallottam, hogy első évben a csoport 60%-t meghúzták Programozás alapjai 1-ből...és egy kicsit megijedtem...
2010. júl. 25. 15:46
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy szorgalmas vagyok, gimiben 4,83 volt az átlagom...de ha fáradt vagyok,nem tudok tanulni :( de általában napi 3 óra elég?
2010. júl. 25. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én Debrecenben tanulok, már most lesz az utolsó (7. félévem) és szerintem nem kell ennyire túl reagálnod. Majd meglátod, hogy vannak olyan tárgyak amire ha kitanulod a beled, akkor sem fog 2-nél jobbra sikerülni, de van olyan is, ahova puskázással megcsinálhatod
2010. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ :)

csak hallottam rémhíreket :)és megijedtem...

2010. júl. 25. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:

megkérdeztem, hogy hány %-ban oszlott meg (kb) az info és a gazdaság illetve a matek? az info mennyire volt nehéz? (nem a programozásra értem)

Köszi az eddigi válaszokat,még 1x kiemelem a mostani kérdések miatt.

2010. júl. 27. 16:51
 7/8 A kérdező kommentje:
illetve eszembe jutott még 1 kérdés...lesznek progis órák...az milyen lesz(ezt úgy értem,h van mikor csak tanár dián mutatja az anyagot meg olyan,ami gyakorlati(labor vagy mi))? és gyakorlaton lehet kérdezni a tanártól?
2010. júl. 27. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez csak egy kb. de 50% infó és 25-25% matek és közgáz.

A programozástól nem kell félned, ha még nem tanultad, mert ott úgy is elfogják magyarázni, de kétségtelenül előnnyel indulsz, ha tudsz. Én spec. nem tudtam, úgy lehadarták, hogy akkor sem értettem így kénytelen voltam az exemtől segítéget kérni, szóval erre készülj fel.

2010. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!