Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bennetek nincsen iskolaundor?...

Bennetek nincsen iskolaundor? Leginkább egyetemisták válaszoljanak.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy miután szanaszét szivattak mérnökin, legalább dupla nyári szünetben tudnám kipihenni magamat. Sok új tantárgyam lesz, és nagyon érdekelnek, de a szopatások elveszik az ember életkedvét.

Ne azt írjátok le, "hogyha nem bírod...", mert nem erről van szó.


2011. aug. 15. 00:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Oh, és akik most mennek egyetemre tudom, hogy nagyon várják, de leginkább olyan írjon, aki nem csak megy, hanem már egyetemista.
2011. aug. 15. 00:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs:) Nekem a nyáriszünet mindig túl hosszú. Jobb lenne több rövidebb szünet:D Persze nem kifejezetten a tanulást várom..

Meg azért vizsgaidőszakban eléggé kiégtem. Akkor már tényleg csak arra vágytam, hogy végre addig aludhassak ameddig akarok és ne kelljen tanulnom:)

2011. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az iskolaundor nekem is van már. Mikor megláttam,milyen tárgyaim lesznek,mégjobban erősödött.

Nem vagyok rossz tanuló, de az az egész éves szopatás nagyon fárasztó :(

Meg kellene duplázni a szünetet...

2011. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Pont ide illik:)

2011. aug. 15. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt néztem :)))

Én most megyek majd egyetemre, de inkább főbe lőném magam :D

2011. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre nehéz mit reagálni...én alig várom, hogy hivatalosan is másodikos legyek:)

Mondjuk tény, hogy nem irigylem a műszaki embereket, mert náluk hajtás van egész évben, nálunk meg inkább csak a vizsgaidőszakokban. Persze gazdasági képzésben is vannak, akik nem bírják az iramot, és undorodnak a dologtól, de hát ez már tényleg az ő bajuk, kapnak elég szabadidőt évközben.

2011. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

01:09

Hát, a vizsgaidőszak nálunk egyenlő a pihenéssel, mert végre kialudhatjuk magunkat :)

2011. aug. 15. 01:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Úú hát tényleg sajnálom...de legalább értékes diplomátok lesz:) Én majd úgy fogok könyörögni az állásinterjún a próbaidőért, utánatok meg szaladgálni fognak a munkáltatók.
2011. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

01:18

Nem hinném, mert leginkább a műszaki mérnökökért rohangálnak, én viszont közelebb állok majd az építőiparhoz, aminek nem megy manapság olyan jól. Földmérő mérnök leszek.

2011. aug. 15. 02:25
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én orvosis vagyok, és teljesen átérzem :(

Nálunk a szorgalmi és vizsgaidőszak között nem sok különbség van, sőt, néha a szorgalmi rosszabb :(

2011. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!