Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól jön be kötelezően a...

Mikortól jön be kötelezően a 2 emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
orvosin főként?
2011. aug. 19. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövőre, tudod kétharmad.
2011. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azokat is érinti akik ebben az évben érettségiznek:2011/2012es tanév?vagy eggyel később?

durva lesz...

2011. aug. 19. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Minket, akik 2012 májusában érettségizünk (végzünk) nem.

Aztán elvileg akik utánunk jönnek, már jobban meg lesznek szorongatva.. Még azt is hallottam , hogy pl a föcit nem fogadják el természettudományi érettséginek, mert sok benne a gazdasági földrajz.. Meg ez a nyelvvizsga kérdés.. Jó nekem van már egy felsőm és két közepem, de azért elég jó suliba járok, és a felsőhöz már magántanárhoz jártam... A efféle felkészülést pedig nem mindenki engedheti meg magának anyagilag.. :S


Amúgy én orvosira fogok jelentkezni és elég egy emelt még idén. Bioszból vagy kémiából vagy fizikából.

Bár a fizikát állítólag nem ajánlják, mert keveset hasznosítasz belőle később egyetemen. A kémiára mondják, hogy az érné meg a legjobban, mert később az egyetemen nagyon fog kapcsolódni az anyaghoz..

Én mégis a biosz emeltet választom.

Bocsi az offért :S :D

2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Asszem hogy 2013-14-es tanévben, amikor én érettségizem. Kettéáll a fülem, mit ne mondjak.


Nem azért, de a földrajz mi, ha nem természettudományos tárgy? Könyörgöm, TTK-on tanítják! Nincs ezeknek ki mind a 4 kerekük...

2011. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosira két emelt szintű lesz kötelező 2013-ban (vagyis 2012-13-ban végzőket már érinti, köztük engem is :S). De természettudomány érettségi még akkor se kell, csak a jegyét kell beszámítani. Bár ki tudja mi lesz addigra.
2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!