Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS Szerintetek sikerülni fog?

SOS Szerintetek sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Csütörtökön 8 ra megyek pótvizsgázni mindent átnéztem fogjuk rá mentek is nagyon ideges vagyok rettegek félek gyomorgörcsöm van most még 9. es vagyok ha sikerül megyek 10. be mikre számítsak??? ha nem sikerül akkor végem könyörgöm válaszoljatok mindenkit felpontozok csak válaszoljatok köszii
2011. aug. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi van.

Ne idegeskedj.

Ne úgy menj, hogy nem megy, hanem úgy hogy igen.

Ha mentek akkor ott is fog menni.

Jövőre okosabban csinálod majd 10-be és nem kell majd nyár végén idegeskedned, ez lebegjen a szemed előtt.

Nem kell idegeskedni, ha idegeskedsz magaddal szúrsz ki, mert elszúrod.

2011. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon kedves vagy felpontoztalak :)
2011. aug. 22. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből fogsz menni pótvizsgázni, hány tárgyból? Ha csak egyből, akkor még nem késő, jövőre ráfekszel, ha a tanárral tisztelettel beszélsz, és látja rajtad, hogy akarsz, akkor nem fog szivatni (ha normális), és valószínűleg átenged. Ha nem érettségi tárgy, akkor főleg ne idegeskedj, ha meg az, akkor fordíts rá több időd, és nem lesz probléma.
2011. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak matekbol buktam és aludni sem tudok az idegtől rettegek
2011. aug. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!