Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 éves osztálytalálkozóra...

10 éves osztálytalálkozóra ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ajándékozni az osztályfőnöknek egy osztálytalálkozó alkalmából? A dolgot megnehezíti, hogy 2 is volt, és mindkettőt meghívtuk, tehát ne legyen nagyon húzós az ára, mert rögtön kettőt kell belőle venni. Férfiakról van szó. Egyedi címkés bor és gravírozott toll eddig az ötlet, de szerintem ebből már Dunát rekeszthetnének otthon. Van valakinek valami más ötlete?
2011. aug. 23. 20:13
 1/3 Zsolttötötötötö válasza:

guminő az osztály kreténjének :D

nálunk ckm-volt de azt akartuk...csak a pénz :D

2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fotókönyv ilyen volt-ilyen lett képekkel
2011. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fotókönyv nekem is eszembe jutott, de azt meg azért vetettem el, mert az osztály fele nem jön el, az meg hogy néz már ki, hogy csak a fele van benne. Pedig ez tetszett volna nekem is.
2011. aug. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!