Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ötéves osztálytalálkozóra...

Ötéves osztálytalálkozóra miben illik menni?

Figyelt kérdés
Láttam fotókat a szüleim korosztályából, mindenki ki volt rittyentve, meg csini volt, de nekem ez lesz életem első osztálytalálkozója, és talán mások manapság a szokások. Szóval, illik valami elegánsabbat felvenni, vagy lehet pl. farmerben is menni?
2011. okt. 26. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet farmerben, de lehetőleg ne szakadt legyen, haspólóval.

Lehet valaki nagyon elegáns egy farmerben és egy elegáns felsőben is.

2011. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy hol lesz a találkozó.Egy elegáns étterembe illik kicsit kiöltözni,de szerintem egy csinos ruhával nem tudsz melléfogni,bármibe is menjenek a többiek,vagy bárhol is legyen a találkozó.
2011. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd túlzásba a kiöltözést...azzal kicsit azt a hatást érnéd el,hogy meg akarod mutatni,hogy neked mennyire jól bejött minden. De legyél csinos egy szűkebb farmer egy szép felsővel, és magassarkúval szerintem pont elég. :)
2011. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol lesz, és milyen színvonalú. esetleg megkérdezheted a többieket, ők miben mennek. Nekünk elvileg jöbőhéten lesz a 4 éves, de egy fűtetlen helyiségben akarnak, kaja, pia nélkül, de alkoholt azért vigyünk magunknak...szép..Nektek hol lesz? milyen?
2011. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos, tegnap volt az osztálytali, étteremben voltunk. Megegyeztünk az "elegáns, de kényelmes" öltözékben, amit nem igazán tudtam, hogyan értelmezzek. Volt, aki lazábbra vette a dolgot, volt, aki akár bálra is mehetett volna a ruhájában, én végül magassarkú csizma - ünneplős nadrág - hétköznapinak is használható felső mellett döntöttem.

Szóval első körben tényleg a többiektől érdemes érdeklődni :)

Mindenkinek jó szórakozást kívánok az elkövetkezendő osztálytalálkozójához :)

2011. okt. 30. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól döntöttél végül. Se nem kiöltözés, se nem egyszerű szakadt farmer. :)
2011. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!