Hogy tanuljak gyorsan?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél előbb végezni a tanulással hogy legyen másra is időm, de nem tudom hogy hogy mehetne minél gyorsabban, de azért eredményesen. Légyszi írjatok le hogy ti hogy szoktatok tanulni, leckét írni. Remélem sok válasz érkezik:)
2011. aug. 26. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
13/L
2011. aug. 26. 10:38
 2/4 anonim válasza:
a szövegkiemelő nekem mindíg bejön. kijelölöd a tanulnivalót többször elolvasod becsukod a könyvet és amilyen színnel kilyelölted arra fogsz emlékezni
2011. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha szöveget kell tanulni: Olvass fel egyesével minden mondatot, mindegyiket ismételd el többször, várj 1-2 percet közöttük, mondd el megint de most fejből és már meg is van!!! Így elég gyorsan megvan. Legalábbis nekem.

Sok sikert!

2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En altalaban ugy szoktam,h nyugodtan leulok es csqk arra koncentralok. Probalom mindig nem ugy felfogni mint rgy kotelezo dolgot,hanem felolvasom magamnak es elkepzrlem mint egy meset.Utana megprobalom elmondabi mirol szolt es hozzarakom a reszleteket. Mint mikor kiskorodban amikor az anxukad vagy az ovoneni frlolvas meset es megkerdezi mi volt a kedvrnc reszed. Csak te ugyanuy elnondod az egeszet
2015. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!