Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatnék egy kis biztatást?...

Kaphatnék egy kis biztatást? Más is ennyire "kifáradt"?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy ezéven vagyok 5, éves ,szóval most fogok érettségizni. 1 hónap múlva megyek nyelvvizsgázni,szóval ez is bekavar. állatorvos szeretnék lenni,tavaly érettségiztem közép kémiából (96% lett) szóval már csak azt a nyanvadt emelt bioszt kellene összehozni hogy bekerüljek,de most hogy jön az iskolakezdés annyira fáradtnak érzem magam és el sem tudom képzelni hogy fogok leérettségizni. mivel a biosz mellett még vár rám a matek ,magyar és töri is ,ezektöl is nagyon félek. gondoltam arra hoyg ezeket nem is tanulom hiszen a duplázással bent lehetnék jó érettségi átlag nélkül is ,de nem szeretnék rossz érettségi bizonyitványt. mondjátok ez csak átmeneti állapot hogy ennyire nem vagyok összeszedett vagy baj van??
2011. aug. 31. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Még érzed a nyár szelét a levegőben! :) Egy-két hét és belezökkensz a suli hajtásába, ne hagyd el magad!
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedek hogy majd ha belelendülök a suliba akkor megjön a kedvem,de annyira félek hogy itt fogom elbukni az egészet. semmi mást nem akarok csak állatorvos lenni szóval ezt az évet hajtással lehetne túlélni :(
2011. aug. 31. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Végigalszol egyhuzamban két napot,elkezdesz vitamint szedni,lecitin és ginzeng is csodákra képes,eszel sok gyümölcsöt,iszol zöld teát és máris másképp látod a dolgokat:)))

Magyart meg lehet írni magyartudás nélkül is,a töri teszt részét pedig ki lehet másolni az atlaszból:D

2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

remélem is ,csak jó lenne megjegyezni hogy ez az év a legfontosabb csak én hajlamos vagyok elfelejteni...

amugy nagyon nehéz a töri,magyar,matek?? nem lesz sok idöm készülni rá sajna....

amugy miylen agyserkentő cuccok vannak?? :D

2011. aug. 31. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Most írtam...lecitin,ginzeng ,zöld tea.


Nem nehéz középszinten egyik sem.

matekon tudsz a függvénytáblából másolni,törin az atlaszból,magyarból meg írsz valamit.Nincs minek nehéznek lennie.Gyakorolni kell,hogy időre két oldalas összehasonlító elemzéseket csinálsz meg érvelést.Tölts le magyar,töri gyakorló feladatsort om.hu-ról,aztán meglátod neked mi nehéz.

2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát hallod ebben a pillanatban átérzem a szívfájdalmad. Eddig úgy voltam vele, hogy kezdődjön már az a rohadt suli (leérettségiztem, OKJ-ra megyek), de ma délután olyan rosszul érzem magam, fáradt vagyok, fáj a fejem és a legkevésbé vágyom a sulira, főleg mert mellette lesz, felsőfokú nyelvvizsga, plusz biosz és kémia érettségi... hát...de biztos ,hogy elfog múlni nekem is és neked is :) csak átmeneti, mivel az ember tudja, hogy mától vége a délben kelésnek és a 24 órás szabadidőnek :(
2011. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végre egy együttérző :) akkor meg fog szünni?? remélem is :D
2011. aug. 31. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg fog szűnni, a kényszer nagy úr! :D

Aztán már attól fogod jól érezni magad hogy jó eredményeket kapsz.

2011. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!