Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, sikerülni...

Mi a véleményetek, sikerülni fog? (Igazából kis bíztatást várok (: )

Figyelt kérdés

Elég jó tanuló lány vagyok, a városom legjobb gimnáziumába szeretnék menni jövőre.

Nagyon elszánt vagyok, más iskolában el sem tudnám képzelni magam. Viszont nagyon figyelmetlen vagyok, apró részleteket észre sem veszek néha, ezért a központit félek, hogy nem jól fogom megírni, annyi miatt hogy elnézek egy-egy számot vagy felcserélek két dolgot.

Abba az iskolába szinte csak kitűnő tanulók járnak, nagyon nagy a versengési szellem.

Szerintetek felvesznek? Esetleg tanácsok?


2009. szept. 21. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire elszánt vagy, és ilyen jól felismerted a saját hibád, akkor egész biztos sikerülni fog. A figyelmetlenség ellen annyit tudsz tenni, hogy a feladatsorokat átnézed 3x-4x, amennyit az idő enged. Illetve biztos vannak figyelemjavító gyakorlatok, ennek a neten biztos utána lehet nézni.

Sok sikert! Én biztatlak :-)

2009. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Budapest egyik legnehezebb iskolájába szerettem volna bejutni.Már 7.ben az volt az álmom,hogy oda járjak.Előkészítőre is oda mentem.De túlságosan ráizgultam a központira és nem sikerült:(

És nem vettek fel...


Szóval ne izgulj.És majd legyen nálad óra(mert amikor írtuk nem volt és nemtudtam az időm beosztani)Szurkolok:)

2009. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!