Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire felszínes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire felszínes?

Figyelt kérdés
Küzdök ellene, de bármennyire is legyen egy lány intelligens, okos, ha külsőre nem tetszik, akkor egyszerűen taszít és próbálok helyette olyan lányt keresni, aki szép és okos is. De tényleg küzdök ez ellen, jelenleg is ismerkedem 1 lánnyal, aki nem olyan szép, de érdekes és szeretném, ha a második felülkerekedne az elsőn, legalább egy időre.
2011. szept. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2011. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
elárulom neked kb mindenki ilyen xD
2011. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Walk With Me ***** válasza:
2011. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mert még nem jöttél rá, hogy a külső nem minden:)

nem bántásként írtam. de én is néha úgy vagyok még mindig, mint te néha visszaesek. de próbálom mindenkiben meglátni a szépet, még akkor is ha nem kimondottan szép az arca. egy idő után tényleg meglátom rajta a szépséget.

néha ami nem tökéletes vonzóbb.

persze téged sem lehet hibáztatni, mert az is kell, hogy vonzódjunk az illetőhöz, akivel szeretnénk párkapcsolatot. nehéz kérdés.:S

talán nem is lehet rá egyértelműen válaszolni.

2011. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mert egy sz@r ,szemét ,sz@ralak vagy!!!!
2011. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!