Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai világban mennyit keres...

A mai világban mennyit keres egy tanár havonta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
változó. 110-140 között.
2011. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

110.000-140.000 ?:O

és még azt mondják, hogy a tanári fizetésből nem lehet megélni.. mindegyik panaszkodik..

2011. szept. 1. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ne mondd, hogy ez olyan sok.

Egyébként meg kezdjük ott, hogy már az jó a szakmában, ha egyáltalán keresel.

2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, ahogy előadják, kevesebbre számítottam.
2011. szept. 1. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ebből nem is lehet megélni, csak ha olyan alacsonyak az igényeid, hogy ennyivel megelégszel.. azért elég gáz, hogy 5 évnyi egyetem után valaki ennyit keres.
2011. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért tanárt sem kell keverni egy tanárral.. nálunk gimiben a némettanárunk 140ezret keres, de egy gyógypedagógus ismerősöm csak 100at. a tanítók pedig kb 90et.
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Atyaég!

Sosem értettem, hogyha vki nem tud válaszolni egy kérdésre az miért ír!

Én tanár vagyok, pontosan tudom, hogy ki mennyit keres.

Nos, egy kezdő általános iskolai tanár bruttó 122eFt-ot kap, ami nettóban nagyon kevéske.

Egy kezdő középiskolai tanár bruttó 129.500Ft-ot kap.

A bértábla szerint 3 évente emelkedik a fizetés cirka 5%-kal.

Az alapbéren felül ha valaki pl osztályfőnök, akkor pótlékot kap, ennek mértéke iskolánként változik, átlagban bruttó 7-9eFt - jó nagy összeg ez is.

SZóval, amit az első ember írt az sem bruttóban, sem nettóban nem állja meg a helyét, baromság!

2012. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!