Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ellepnek a tankönyvek! Szerint...

Ellepnek a tankönyvek! Szerintetek megszabaduljak tőlük? érettségihez kellenek ezek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Meghagytam az összes tankönyvemet 4. osztályos korom óta. Most vagyok tizenegyedikes, és egyszerűen már nem tudom hová tenni az évek során felhalmozódott tankönyveket! Az általános iskolás könyvektől megszabadulhatok?(odaadom ingyen, vagy eladom) vagy kellenek érettségihez majd? Hányadikos könyveimet hagyjam meg? Hányadikos könyvek azok amelyeknek esetleg majd hasznát venném érettségihez a felkészülésben? vagy nem is lesznek rá szükségeim, netről lehet, hogy jobb lesz majd készülni? Nagyon fontos lenne a segítség, mert már levegőt sem kapok a sok könyvtől!:) Legyen szép napotok, minden jót kívánok, sziasztok!
2011. szept. 2. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak érettségis könyvek is, kidolgozott tételekkel, de a neten is. Szerintem semmi szükséged nincs rájuk. Mondjuk én ált. elsőtől egyetemig bezárólag minden könyvemet elraktam, néhány alsós könyvem veszhetett el. De sok hasznát eddig nem vettem.
2011. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!