Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány órátok lesz egy héten?...

Hány órátok lesz egy héten? Milyen az elosztás? Meg vagytok vele elégedve, vagy lehetne jobb is?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek hány órája lesz egy héten, milyen az elosztás, jó/rossz. Lesznek nagyon nehéz napjaitok, máskor pedig könnyebbek?

16/L


2011. szept. 2. 16:57
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ez elég hül.ye kérdés hiszen mindenkinek 1 nap 24 órát kell leélnie, tehát 24×7 az 168 óra...


Viccet féélretéve asszem 35, és lehetne rosszabb is:D

15/f

2011. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak a faktok miatt lesz sok órám, délelőtt 4-5 óráim vannak. mivel nekem max a történelem ronthatja el a napomat (reálos beállítottságú vagyok) ezért kifejezetten nehéz napok nincsenek. A faktokat még nem nem tudjuk mikor lesznek de tavaly két faktomat is egymás utánra rakták így egy nap volt egyhuzamban 10 órám is, na az kimerítő volt egy kicsit, remélem idén másképp lesz.
2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már leérettségiztem, de elkezdtem egy OKJ-s tanfolyamot (gyógyszertári asszisztens), és 20 órám van egy héten, hétfőn egyáltalán nincsen :) főleg ilyenek, hogy gyógyszertechnológia, kémia, anatómia, latin, egészségtan, pszichológia stb. Eddig tetszik :)

Persze lehetne kevesebb is, de én totál elégedett vagyok vele, mert marad idő felkészülni felsőfokú angolra és kiegészítő érettségikre .

2011. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát a hétfő keddd szerda elég húzós lesz.dupla közgáz sőt tripla is akad,plusz még matek,töri,irodalom aznap.

idén érettségizek úgyhogy jó sok órám lesz az órarendin (34)kívül is.

a pénteki napom viszont laza,kétszer első órám sincs...eddig.

2011. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem egyik héten 32, a másik héten azt hiszem 30 órám lesz.

Mondjuk lesz olyan napon, hogy 3 matekom lesz (egy sima és két fakt), vagy hogy 2 üzleti gazdaságtan és 4 gazd. gyakorlat.

2011. szept. 2. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olasz két tanítási nyelvű, 10. osztály, heti 35 óra

minden nap lesz 0. órám, kétszer lesz egy héten 8 órám, lesz úgy hogy egymás után kémia és fizika... szóval lesz nehéz nap az biztos:D

2011. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
29 órám van egyenlőre,később bővülni fog :)
2011. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 27 órám van, egész jó elosztással. +van 2 zongora meg 1 német órám külön
2011. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!