Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szerintetek?...

Melyik a jobb szerintetek? Milyen termékeket vásároltatok? Meg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés

A budaörsi IKEA, vagy az örs vezér téri IKEA?

Barátnőmmel akarunk a lakásba venni néhány jó cuccot.


2011. aug. 29. 16:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Még két ember, akik nem fognak Nobel-díjat kapni...
2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
IKEA-IKEA nem mind1? mind a kettőben ugyan azok vannak,csak esetleg más sorban...-.-''
2011. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet ,hogy arra gondol a kérdező melyikben udvariasabbak a dolgozók vagy ilyesmi.
2011. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt hallottam, hogy a budaorsi IKEA-ban a biztonsagi orok az asztalra verik, majd az ulogarnituraval torlik le :S. Nem tudom igaz-e :S :DDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó hol/kitől hallottad ezt? :S
2011. aug. 29. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:

16:43


Igen.

2011. aug. 29. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem tökmindegy. Én Zuglóban lakom, nagy ívben teszek rá, milyenek a dolgozók, különben sem kellett velük kommunikálni, megkerestem a terméket, és elhoztam. Minden információt megadnak, aki tud olvasni, az ritkán szorul a dolgozók segítségére.

A termékek... hát hosszú távra ne tervezzetek velük. Fél éve vettünk egy könyvespolcot, most ahogy takarítottam, látom, hogy minden polc meghajlott. Pedig rendeltetésszerűen használtuk, könyvek voltak rajta. Pár évig jó, de nem fogjuk nyugdíjas korunkban is ezt használni, az tuti.

2011. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OMG! ez kb olyan kérdés, h a budaörsi vagy a váci úti teszkóban vegyek teszkós ásványvizet?

elhiheted, mindkettőben ugyanazok a termékek vannak, abba menjetek, amelyik közelebb van. de ha szerettek utazni, akkor menjetek a távolabbiba.


egyébként szeretem az Ikea-t, jók a termékek, a kanapém, a komódom, a dohányzóasztalom és még sok más apróság onnan van, eddig semmi bajuk.

aki fikázza, az vásároljon máshol.

2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!