Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt lehetne valahogy tapintato...

Ezt lehetne valahogy tapintatosan? (szobatárs kérdés)

Figyelt kérdés

szóval gólyatábor előtt neten megismerkedtem egy lánnyal. megbeszéltük, hoyg szobatársak leszünk, de szerintem én szimpatikusabb vagyok neki, mint ő nekem.

az a baj, hogy már előjöttek a számomra idegesítő szokások. pl, hogy nem bír ki egy napot sem a barátja nélkül, állandóan telefonál, feszült, 10kor már aludt, hisztizik a telefonban. egyébként meg túl sokat beszél és nem jut szóhoz más.

viszont nem akarom megbántani, mert egyébként szimpatikus, csak nem biztos, hogy egy kollégiumban tudnék élni vele.


2011. szept. 3. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik suli vagy koli ?
2011. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát finoman kérd meg h ha lehet ne hisztizzen,hagyjon tanulni, vagy pihenni, talizhat a barátjával az ok, de úgy h téged ne zavarjon, ha te nem idegesíted őt semmivel ugyanaz elvárható tőle is nem? Ha nem képes változtatni akkor lehet kérni másik szobát ha pansszal élsz. (na persez ha van üres hely, vagy tudnak cserélni, ha nem akkor szívás van sajna)
2011. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem akarlak elkeseríteni, én voltam kolis egy évig. Valószínű, hogyha mondjuk 4-en vagytok egy szobában, biztos lesz olyan, aki korábban lefekszik, lesz olyan, aki sokat telefonál, lesz olyan, akinek barátja lesz, és felmegy hozzá, lesz olyan, aki feszült és ez még csak egy töredék. Nem vagyunk egyformák, a kollégium az alkalmazkodásról szól. Biztos te sem vagy tökéletes, ahogy én sem, de ez a természetes. Bevallom őszintén engem is sok minden zavart, de mindemellett úgy gondolom, hogy sokszor jó volt, mert segítettek nekem sokmindenben, csináltunk közös programokat, megvigasztaltak, ha az kellett, együtt nevettünk, együtt sírtunk. Most egyedül fogok lakni, és az elején biztos nagyon furcsa lesz nélkülük, és visszasírom majd a tavalyi évet, de hát nyilván kényelmesebb is lesz valamilyen szempontból.
2011. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 ember lesz egy szobában. de mindegy, megpróbálom jobban megismerni, lehet hogy még jó is lesz
2011. szept. 3. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, pozitívan kell hozzáállni :) Gondolj arra, hogy vannak sokkal rosszabbak is! (pl enyveskezű szarkák, vagy akik minden nap más fiút visznek fel stb.)
2011. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!