Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. -bem 2 faktot vettem fel,...

10. -bem 2 faktot vettem fel, amire 11. -ben kell járnom, viszont én megbántam, hogy felvettem, hogyan lehetne leadni őket?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömet kérdeztem, ő azt mondta, hogy nem lehet... Biztosan nincs rá valami megoldás, hogy leadjam?
2011. szept. 4. 17:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy már 11.-es vagyok.
2011. szept. 4. 17:39
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ezt az iskola igazgatójával kellene megbeszélned. Lehet, hogy úgy hatásosabb, ha a szüleidnek szólsz, hogy beszéljék meg vele...
2011. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
előző vagyok: amúgy meg, ha már 11-es vagy, majd csak félévkor fogod tudni leadni
2011. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már bement anyukám, beszélt az igazgató helyettessel, és azt mondta, hogy nem tud mit tenni, csak év végén lehet leadni a faktokat :S Valaki azt mondta nekem, hogy valami ombudsmannal kéne beszélnem, mert az tudná megoldani nekem, hogy leadjam a faktokat.
2011. szept. 4. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt a sulidban kell megkérdezni, nálunk pl. még a jövő héten ill. félévkor lehet faktot leadni, de attól még nem biztos, hogy nálatok is így van.
2011. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nálunk a suliban úgy van, ha 11.-ben felvetted, de megbántad, akkor 12.-ban nem muszáj rá járnod.. okés nálunk 10.-ben nem is indul fakt :D Amúgy iskolaigazgató, viszont akkor indoklásnak valami jót találjál ki, mert különben nem fogja engedélyezni..
2011. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet majd az igazgatóval is megpróbálok beszélni, meg az osztályfőnökömmel is négyszemközt, mert ez nekem így nagyon rossz, hogy alapból 5-6 órám lenne, így meg 8-9 :S és ráadásul tök fölöslegesen :S
2011. szept. 4. 17:45
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valami hihető sztorit mondani, amit esetleg el is hinne az igazgató, hogy miért nem akarok faktot? :D
2011. szept. 4. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy tavaly még mások voltak a terveid (szerintem ez igaz is) és idén ébredtél rá, hogy nem lesz szükséged a továbbtanuláshoz arra a tantárgyra, helyette azokra fordítanád a figyelmet, amik valóban számítanak a felvételidhez. Ha ez nem jön be, akkor pedig zagyválj valami olyasmiről, hogy a családban problémák vannak, amiket nem szeretnél kifejteni és rájuk is több figyelmet kell szentelned. Végül is ez nem hazugság, csak a tények elferdítése, amiket leírtam :D Amúgy szerintem megértő lesz ;)
2011. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!