Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hány nap munkavi...

Egyetemisták! Hány nap munkaviszonyotok van?

Figyelt kérdés
Vagy túl kínos a kérdés számotokra?
2011. szept. 8. 11:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy sem. Orvosis vagyok, most kezdem a másodévet, esélyem sincs dolgozni (még) mellette, mert nem akarom, hogy a tanulás rovására menjen. Viszont besegítek klinikán, ami ugyan nem számít munkaviszonynak, de jó gyakorlatnak, és itt ez jobban számít.
2011. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Te egy nagyon hülye ember vagy,hogy ilyen kérdést felteszel.Tudod van aki levelezőn tanul egyetemen és közben dolgozik így én is és van olyan ember,aki nappalin tanul és mellette diák munkát végez.Válaszom kielégítő!
2011. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
54%

Egy sem!!!

Imádom a munkanélküliséget és azt hogy a szüleim eltartanak!

2011. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%

Igaz én főiskolán végeztem végig levelezőn, tehát dolgoztam mellette. De ettől függetlenül 16 éves korom óta dolgozom és suli mellett. Nem mintha rászorultunk volna, de jobb érzés volt.

Van egy pár évem már, de lófaxt se érek vele, mert nyugdíj úgysem lesz :]]]

2011. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%

Mi van irigykedsz hülye gyerek? Bocs, de hülye kérdésre hülye válasz:D nekem nincs egy sem, mert tanulok mint az állat, és PONT azért, hogy legyen belőlem valaki. Nem azért nem dolgozom, mert meresztem a p.icsám....


21N

2011. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
A 4. évem kezdem, és összeadva nagyjából fél év munkaviszonyom van, ám mivel egyik sem bejelentett munka, sokra nem megyek vele. Ebből szakmai gyakorlat 2 hónap, de azért pénzt nem is kaptam.
2011. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

12:07

És lesz belőled valaki? Diplomás munkanélküli :D :D

Nem irigykedem

2011. szept. 8. 12:09
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
igen kérlek lesz belőlem valaki;) de... ezt nem veled fogom megtárgyalni, és magyarázkodni sem, mert a kérdésedből arra következtetek, nem vagy egy komoly ember....
2011. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már kínos a kérdés? Mikor nappalis voltam akkor csak nyaranta dolgoztam de szerintem nem jelentettek be. Mivel most levelezős vagyok így van már 3 év rendes bejelentett . De ez pont azért van mert levelezős vagyok.
2011. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert minden diplomás munka nélkül marad :D Ugyan már, ezt te sem gondoltad komolyan :) Engem már az első évben hívtak ápolónak, de nem vállaltam be, mert inkább tanulok, hogy jobb jegyem legyen. Már most kapkodnak értünk, pedig még nem is végeztünk.

Üdv: az orvosis

2011. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!