Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fénymásolás kérdés? ( . )

Fénymásolás kérdés? ( . )

Figyelt kérdés

Ha beviszek egy könyvet lefénymásoltatni rögtön megcsinálják ott? Mennyi idő kb?



Köszönöm!


2011. szept. 18. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy egyáltalán nem csinálják meg!

1.) A könyv jogdíjas termék, fénymásolással nem szabad sokszorosítani!

2.) Könyvet másolni nagyon macerás, mert kézzel lapozva kell az oldalakat egyenlént másolni, és ez általában nem éri meg az időigényessége miatt!

2011. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egy beszerezhetetlen tankönyv akkor esetleg van aki le másolja ,ha nem túl sok az oldal.
2011. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy olyan fénymásolószalonba, ahol önkiszolgálás is van (lehetőleg egyetem, főiskola környékén, ott biztos nem foglalkoznak vele) és lefénymásolod magadnak. Azt szerintem se vállalja a fénymásolószalon, hogy majd egy munkatársuk azzal foglalkozik, hogy lapozgatja a 200 vagy még több oldalas könyvedet és másolja, de magadnak megcsinálhatod. Nem érdekli őket.
2011. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ava87 ***** válasza:
100%
Itt nálunk, az egyetem környékén egy csomó fénymásoló szalon van, és másoltattam már könyvet többször is. Annyi volt a lényeg, hogy azt mondták, valamit mindenképp ki kell hagyni, mert egyben az egész könyvet nem másolhatják le, így általában a tartalomjegyzék kimarad. Meg úgy szokott lenni, hogy beviszem délelőtt, és azt mondják, menjek vissza érte délutánra, addigra meglesz.
2011. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!