Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdemes lenne igy megprobalnom...

Erdemes lenne igy megprobalnom? (elokeszito)

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek(Eszak-Europa), jovore megprobalom az orvosit, ez 100%. Itt tobb targybol van felveteli,mint nalunk,es nem most vegeztem a kozepiskolaban,sokat felejtettem. Itt is elmegyek majd elokeszitore, de itt 1millio 3szazezer korul van egy 4honapos, es 400 ezer egy 2honapos, forintban termeszetesen. Egyedul nagyon sok lenne ennyi targybol felkeszulni, ezert ugy gondoltam, hogy vagy skypeon egy magyarorszagi tanar segitseget veszem igenybe-mert itt nem nagyon kellenek kulontanarok,mindent megtanitanak az iskolakban- vagy beiratkozom egy otthoni levelezos kepzesre. Megoldhato lenne,hogy a szuleim kikuldjek a tananyagokat,vagy inkabb bszkenneljek,de lehet egyszerubb lenne valahogy veluk megbeszelni,hogy fizetem a postakoltsegeket,bar ha jol tudom hetente kuldik:S, az meg megint cska bonyolult,mert eleve 1het meg megjon, a postan meg ritkan kaptam meg eddig,amit nekem kuldtek. Valamint konzultaciora nem tudnek menni,es probadolgozatot se tudnek irni. Reszt vett mar valaki az elte levelezos kepzesein megeri? Kemiabol es fizikabol gondoltam, ezt kinaljak:


A díj tartalmazza a következőket:


8 oktatócsomag,


gyakorló feladatsorok, jegyzetek,


csomagonként témazáró dolgozatok,


az oktatócsomagok belföldi postaköltsége,


négy ingyenes konzultáció (4x4 tanóra - amennyiben min. 5 diák jelentkezett a tanfolyamra),


áprilisi írásbeli próbaérettségi,


felvételivel, érettségire való jelentkezéssel kapcsolatos tanácsadás



40 ezer forint lenne+postakoltseg ha bevallaljak kulfoldot, esetleg a szuleim kuldenek otthonrol.


Velemenyek?


2011. szept. 18. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!