Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Színésznő szeretnék lenni!...

Színésznő szeretnék lenni! "Színészügynökségek", vagy némi segítség?

Figyelt kérdés

Színésznő szeretnék lenni, már 4 éves korom óta. 13 éves vagyok, a tehetségem megvan hozzá, de nem tudom hogy kezdjem el...

Valaki tud valamit segíteni?:)


2011. szept. 18. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye neked is vannak szüleid? Velük beszélj erről, majd ők segítenek.
2011. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a színitanodára onnét szerezhetsz ötleteket. Annyit tudok a színészekről, hogy sok verset, verseskönyveket megtanulnak kívülről, ez fontos lesz a felvételidnél. Sokat kéne színházba járnod, darabokról olvasni. Keres a neten, olvas színészekről. Biztos van gyerekeknek is színitanoda vagy színjátszókör. Fontos, hogy legyen fellépésed, határozott legyél, bátor. Sok sikert.
2011. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért , de nem kérdezted meg ezt már párszor? Csak mert néhány előzőnél is épp ennyi idős volt a kérdező.


Kérdésedre válaszolva, szerintem menj el mindenképpen valamilyen szakkörbe, esetleg a sulidba, ha van dráma szakkör vagy ilyesmi és próbálkozz olyan gimibe menni, ahol tudsz ilyesmit tanulni. Később pedig célozd meg a színművészetit :) bár igaz ami igaz, oda szinte lehetetlen bejutni :(

Továbbá olvass minél többet, legyél jártas minden műfajban, Shakespeare műveket kívülről fújjál és nem árt valamilyen idegen nyelv irodalmi tudása is!

Illetve szeretik a sokoldalú színészeket, tehát ne legyen új ,ha neked a színpadon mondjuk vívnod kell, vagy táncolni esetleg énekelni.

2011. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó: Nem, most kérdeztem meg először, de miután kiírtam a kérdést, én is láttam..:)

Nem tudom, az előny, ha novellák írok? Vagy az teljesen mindegy?

2011. szept. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!