Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? (Bocsi a helyesír...

Mi a teendő? (Bocsi a helyesírási hibákért)

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy 7.-es vagyok És a 20 valahány éves tesitanárom nem normális. Akár mit csinálok 1-est kapok ha kőkeményen tesizek mindenkinél jobban akkor is 1-es. (Elöszöris hasonló korú gyerekek szüleit kérdezném) hogy Múlt héten megkérdeztem tőle hogy hogyan kell kosarazni (mert még nem tanította) erre oda küld a min 5cm vastag porba hogy csináljak 30 fekvő támaszt (csak azért hogy karót adhasson) + tudja hogy egyáltalán nem tudok fekvőtámaszozni. Elkezdtem csinálni 1-2-t de a többiek röhögtek rajtam hogy ott szenvedek és erre persze hogy én is el kezdtem röhögni. Erre ott állt mellettem rám ordibált hogy csináljam már és a kosár labdával belém rugott. Ma azért mert elmentem wc-re kaptam ismét egy 1-est mert "nem szóltam neki" mert már nagyon kellet:D (egy más után 2 tesink van.) elfutottam wc-re és beirata velem a naplóba a karót az osztálytársam késöbb kikéreckedet wc-re és elkezte neki magyarázni ha be ír magának egy 1-est igen jó beírta stb.. 1. óra szünetében én és 2 lány barátom beszéltünk az ablak alatt hogy be fogom küldeni az apámat stb... arre amikor becsöngetek és megyünk a tesiterembe végig nekem nyalizott (gondoljuk ablakalat telefonált és halotta) kérdezte hogy van-e valami bajom stb.stb.stb.. 1x se szolt rám pedig ha meg se mukanok és minden erőmböl csinnálom akkor is reám ordibál. most mit tegyek küldjem be a szüleimet vagy szoljak az igazgatónak vagy osztályfőnöknek?

(bocsi hogy hosszúra sikerült és bocsi a helyesírási hibákért!) mit javasoltok?


2011. szept. 23. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj, hogy lehet hogy akkor mégjobban kipécéz magának de ez igy nem maradhat. igazgatónak és ofőnek is szólni kellene.

ne haragudj a kérdésért de nem vagy véletlen túlsúlyos?

2011. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is linkeld be ezt a kérdést valamelyik "Jaj, szegény tanárokat miért bántják?" típusú kérdéshez. Majd érdemes volna átgondolni a további lépésekkel kapcsolatban, hogy csak veled szívózik ennyire, vagy másokkal is. Mindenesetre ha bármilyen formában fizikailag fenyít, azt jelenteni kell.
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nem vagoyk egy gerenda de nem is vagoyk tul sojos :S
2011. szept. 23. 19:30
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma a nagoyn is túl sujos osztálytársamnak erőböl nekidobta a

kosárlabdát elég közelről

2011. szept. 23. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor jelenteni kell valahol. Ha minden jól megy, hamarosan jön egy tényleg a pályára való fiatal tanár a helyére, ez az idegbeteg barom meg mehet a Tescóba pakolni.
2011. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez a gond szerintem akkor...pikkel a túlsúlyosokra. vékonyakkal is ilyen görény?
2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aham
2011. szept. 23. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
igazgatónak, tanároknak, szülőknek, SZMK-nak meg akinek csak lehet szólni kell, és intézkedni minnél elöbb!
2011. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt az általános iskolai tesitanárom, csak az egy kivénhedt k.rva volt...

bármit csináltam, csak egyest adott, pedig a belemet is kihajtottam, én se vagy nádszálkisasszony, nem tudok kötélre mászni, nem tudok se kézen, se fejen állni, ha beleszakadok, se

az a drága..., ezért 8.-ban!!! meg akart húzni tesiből, miközben minden másból 5-ös voltam, végén anyukám bement, hogy ez nem járja, hogy felvételi előtt akarják meghúzni a gyereket, majd az a drága ofőm... lekövérezett (nem tagadom, túlsúlyos vagyok, de nem annyira, ahogy az ő beállította), meg visszeresek a lábaim, és megérdemlem, ha megbuktat, ezek után anya megmondta neki, hogy jó rendben, ha meghúznak tesiből, akkor a médiához fordul, egyből megadta az a köcsög a 2-est...

ember az ilyen?

azt nem értem, hogy az ilyen senkiházi minek megy tanárnak, ha nem szereti a gyerekeket...

2011. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hozzátennék, hogy középiskolában már 4 éve ötös vagyok tesiből...
2011. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!