Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez? Jó befejezés...

Hogy tetszik ez? Jó befejezés lenne? (bocs a helyesírási hibákért)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
WTF? :O
2010. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

vazz nem irta ki:Alien 6:Barátok közt a HALÁL! Egy idegen űrhajó csapódik a Mártás king tér mellé vili bácsi haza fele sétálva talál egy tojást amiben egy tudjuk mi belepetézik Pvt.Vili-be aki miután felébred hazasétál otthon persze kikel belőle az Alien.Kinga megnézni mi a szitu Vili bratyóval.Nagy megdöbbenésére egy halott Pvt.V-t talál.A háznál rendőrök jelennek meg akik tájékoztatják a lakókat a véres valóságról.Az egész teret karantén alá zárják eközben Andrást megtámadja az Alien és meghal.Eközben Zsolt egy 9mm-es kézi lőfegyverrel szembe száll a lénnyel.Magdi néni szelleme figyelmezteti fiát hogy többet kéne aludnia.Amikor elalszik egy furcsa zöld piros pólós alak jelenik meg aki levágja a heréjét.Timike elkóborol otthonról és egy nagy elhagyatott házhoz érkezik az ajtó mögött viszont egy bőrpofa fejű láncfűrészes van(Nem kérdés a rinyás kiskölöknek a sorsa).Claudia epikus halála már a nászútján történik Lorenzó Láma Copfos Karatemesterrel egy Hokimaszkos hokizós bozótvágós gyilkos elvágja a nyaki ütőerét Klódiának LLCK halála már nem ennyire látványos ő csak a fejét veszti el.Zsolt rájön hogy el 9milis nem elég a lény legyőzésére ezért csinál magának egy rózsaszínű lézerkardot amivel rendesen lealázza lényt ami közben szaporodott is.Imi nem bírja a karantén helyzetet ezért egy vc kefével megfojtja magát.Nóra annyira megőrül Sgt.Attiláért hogy belehal.Attila rossz kritikát kap a filmkatalógus.hu-n ezért ős lefejeli a monitort ami súlyos áramütést szenved.Zsoltot egy Darth László nevű Sith lovag átcsábítja a sötét oldalra mert azt állítja visszaszerezheti Zsófit.Zsoltnak nem sikerül ez és bele esik egy kandallóba.Zsófi Mivel Útszéli alkalmazottnak állt megmenekült a karanténtól és talál egy repülő seprűt amivel berepül a Mártás König térre De csak egy embert vihet ki mivel ennyi egy söprű teherbírása.Ő viszont nem tud választani és mindenkit ott hagy A Szupercsapat le is bombázza az egész teret és annak 1km-es körzetét.Bocs a gyors befejezésért de már kicsit untam


A helyesírási hibákért bocs,majd javítom őket

2010. nov. 5. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
lolxD
2010. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
persze majd én ennyit végigolvasok :D:D
2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel elolvastam az írásodnak az első sorának felét, határozottan és megfontoltan kijelentem, hogy életemben nem olvastam ilyen borzalmas, egyhangú, vontatott és unalmas befejezést (4x aludtam el rajta annyira unalmas volt pedig csak az első sor feléig jutottam!!!!), pedig már 172 éves vagyok. Pfejj!



---------

Ha őszinte, normális válaszra vágysz akkor ne a Humor-ba tedd a kérdésedet. Lehet, hogy te is hülyeségeket írtál és azért van itt, de ezt én nem tudhatom mert nem olvasom el.

2010. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hogy a francaba tudja Imi megfojtani magát egy WC kefével?????????????????????????, lenyeli...vagy mii?????

xDDDD

2010. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ez jó volt XD
2010. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát őő nehéz megfojtani magunkat egy vc-kefével majd nézzük meg az Így készült-et lehet vontatott és unalmas de nem mindenki gondolja így de a te véleményed is vélemény :D
2010. nov. 6. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó!!!
2010. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tucski ***** válasza:
nem olvastam el de tetszik :P
2010. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!