Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Hogyan bizonyítsam be, hogy nagyon szeretem a törit?

Figyelt kérdés
az osztálynak,a tanároknak,és amúgy .én imádom a törit.az osztáylból senki nem szereti ennyire.
2011. szept. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kiselőadást egy érdekes,a tananyagba illő témáról és kérd meg a tanárt,hogy előadhasd
2011. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Töri óra közepén ugorj fel a padról és kiáltsd el magad. "Szeretlek történelem!!!!"

Majd dugd meg a töri könyvet.

2011. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tanuljad szerez belőle 5ösöket

csinálj kiselőadásokat

de azis jó amit a 2. irt:D

2011. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek az bizonygatni? Én sem bizonygattam, most meg töri szakra járok egyetemen, sőt, osztályomból egyedül én járok egyetemre... ennyi:D:D
2011. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:10 és 19:21-köszi a válaszokat:)kiselőadást szoktam néha tartani,kaptam is érte 5-t.:)arra én is gondoltam,hogy nem kéne bizonygatni,de néhányan az osztályból csak dumálnak egész órán,meg tiszta beképzeltek,de én ne vok olyan aki csak dumál nagyokat.

szal ezért is gondoltam bebizonyítani,hogy ,,jobban tudom,és jobban érdekel"mint a többieket.

2011. szept. 27. 19:55
 6/8 anonim válasza:
Ez roppant egyszerü feküdj le a töri tanár/tanárnővel.
2011. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek ezt bizonygatni! Te magad tudod, hogy szereted a történelmet. Az osztálytársak véleményét pedig le kell szarni. A gimnáziumi osztályomban is én szerettem egyedül a kémiát.
2011. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)pl.07:07 válaszát:)
2011. szept. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!