Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyitsam be neki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyitsam be neki h mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
már régóta együtt vagyunk és most elrontottam valamit amivel elvesztettem a bizalmát. arra jutottam irok neki egy levelet amiből majd rájön mennyire is szeretem . csak nem tudomnem irtam még és nem is láttam még ilyen levelet. mit kéne beleirnom ?:/ lécci segitsetek ha irtatok avgy kaptatok már ilyen levelet hogy mit kéne beleirni :/ köszönöm a segitséget
2011. júl. 23. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a fiú, ki a lány, kor, előzmények...
2011. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugye rendes igazi levélről beszélsz?(nem elektronikus) mert akkor ez egy jó ötlet:) romantikus. Szerintem kezd azzal, mennyire fontos neked, mennyire szereted, ird le mit miért mennyire sajnálsz, ird le milyen leszel vele(többé nem fordul elő..)

pl:

Drága Szerelmem,

Szeretném ha tudnád, szeretlek, mindennél fontosabb vagy nekem, elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy vagy nekem...stb ezek kedves szavak:) de csak akkor ird ha igazak és szivből jönnek!!!

2011. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm és nem nem e-mail röl van szó nem vagyok a híve a dolognak :) nagyon köszönöm nem tudtam hozzákezdeni de mostmár tudom mit kell irnom köszönöm szépen :)
2011. júl. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!