Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak diploma osztóra?

Mit ajándékozzak diploma osztóra?

Figyelt kérdés

Már napok óta töröm a fejem, és egyszerűen nem tudom kitalálni, hogy minek örülne. A barátnője vagyok, de nagyon nehéz kiismerni az ízlését, mivel elég "finnyás". :)

Valami nagyobb volumenüre gondoltam, de mégis ötletes, kreatívra. Tudom, hogy tudnom kellene, hogy minek örülne, mert mégis csak a párom...valójában tudom is, de az már mind meg van neki. :) Szóval egy kis segítségre lenne szükségem. :)

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 29. 21:39
 1/2 BKRS ***** válasza:

A diploma oszto elott kozold vele, hogy terhes vagy, utana meg, hogy csak vicceltel. Valamelyiknek csak fog orulni.


Valami fogyaszthatot vegyel neki, amit egyutt el lehet fogyasztani. Francia borokhoz kb 200euros arig hozza lehet jutni Budapesten. Vagy amit szeret. Szinte mindenbol van luxus kivitel, talan meg hagymas zsiroskenyerbol is.


Ha csak a hamburgert szereti kolaval, akkor vidd el egy osztalyon feluli helyre ahol meg tudod dumalni a foszakaccsal, hogy jojjon ki az asztalhoz es a ket kezevel keszitse el neki a hamburgert, az is egyedi lesz + rohadt draga.

Ha sokkal dragabb dolgot akarsz, vegyel neki egy magan pilota tanfolyamot vagy valami mast amit szivesen csinalna, de valami vizsga kell hozza. Csak hogy ne erezze mar, hogy a diplomaosztoval vege a tanulasnak. :)

2011. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őöö...köszi, jó kis ötletek. :) :D
2011. szept. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!