Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha fejvadász akarok lenni,...

Ha fejvadász akarok lenni, milyen egyetemre/főiskolára/képzésre jelentkezzek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Jango Fett magániskolájába. Székhely: Mandalore bolygó
2011. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Zzita válasza:
54%
ez engem is érdekelne..., valaki normális választ nem tud esetleg ? :D
2011. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
8%
Ehhez nem kell suli! Fejvadászkodni már nem lehet ! Már új divat van ez a lábujjmetszés! Lábujjmetszéses iskola pedig minden városban található,kivéve ott,ahol keresed!
2011. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
16%

fú, de istentelen sötét kérdés.Tudod egyáltalán a fejvadász mit csinál?Mert ezek szerint nem.sok mozit néztél, és nagy álmodozó vagy.Magánnyomozó nem akarsz lenni?Mondjuk mint a MAgnum.Annak jó a verdája, jó helyen lakik, aránylag jó nőkkel kavar, és még egy marék zsetont is felmarkol.


Amúgy:

Kell hozzá némi ismerettség olyan körökben amibe valószinűleg, ha ilyen kérdéseid vannak sosem kerülsz be.

Nem árt hozzá egy kisebb ismerteség a kriminológia területén.

Van aki pchihologia-ban is jártsasbb, és egy kicsit ért is hozzá, hogyan kell az emberekre hatni, hogy megnyíljon.

Ez nektek nem fog menni.Tuti, mert ezt nem suliban tanítják.

VAGY.

Keményen beleásod magad a szervezetbűnözésbe és egy nagy nagy marék pénzt osztassz szét mindenkinek, és számítassz arra, hogy hamarosan valaki fejbekúr egy szöges acélrúddal, mert rossz ember után kutatsz.


De sok sok sikert, és remélem összejön a lehetetlen.Ilyen cég nincs, és nem is volt.Ezek magánemberek és olyanoknak dolgoznak akikkel ha találkoztok még a puszta látványtól is magatok alá brunyáltok.De hajrá.

2011. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
0%
Ezt tényleg komolyan kérdezted?ha ige nyiss egyet és akkor lesz!:)))))DDD
2011. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
86%
de amúgy szerintem de csak SZERINTEM az állásközvetítőre gondolt aminek sok köze nincs a bűnözéshez xd
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Istenem, tényleg muszáj oltogatni? Azt sem tudjátok miről beszélek... az ÁLLÁSKÖZVETÍTÉSRŐL! TI nem tudjátok, mi a fejvadász, nem én...nem idióta válaszokra vártam. Csak közlöm, nem a bérgyilkos, és hasonszőrú emberek a fejvadászok, hanem az olyan emberek, akik fejvadász cégek megbízásából egy cég számára embereket keresenek a megadott paraméterek szerint. -.- azért köszönöm a segítséget...
2011. máj. 11. 18:51
 8/23 Mt.Rashmoure válasza:
17%
HA tudod akk mi az istennek kérdezed??
2011. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%
SOTE kórbonctan szak. Vagy Boba Fett szak.
2011. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
83%

Szia!

Közgáz egyetem és azon belül humán szak. Aztán ez már utána egyetem függő, hogy hogyan tudsz tovább szakosodni.

2011. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!