Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középhaladó nyelvtanfolyam...

A középhaladó nyelvtanfolyam (60 óra) elég lehet egy nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
Sajnos ezen a szinten vagyok. De sikerülhet ha elvégzem legalább annyit tudnom hogy az egyik részét megcsinálhassam a középfokúnak? Valaki volt már így? Mit csinált a tanfolyam után még hogy meglegyen a nyelvvizsgája?
2011. okt. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmentem magántanárhoz aki profi és persze drága, de lett/lesz eredménye. Kiválasztottunk egy nyelvvizsga típust és csak arra készültünk.

Sajnos a nyelvtanfolyamokkal az a tapasztalatom, hogy csak a pénzt szedik befele :(.

2011. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is úgy tűnik :S Most mennék én is, de ilyet ajánlottak a szintemnek. És azt mondták hogy még vagy 120 óra mire a nyelvvizsga szintet elvégezném erről a szintről:S Hát remélem tanulunk is majd és normálisan felkészülünk legalább az egy szinttel feljebbjutáshoz:P A magántanár sajnos nekem megfizethetetlen lenne a nyelvvizsgáig:S
2011. okt. 11. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy jó tanár sokat segít.

Én is azt hittem, hogy sokba fog kerülni, ami igaz is, mert 1500/50perc, de heti 1x2 órát megyek. Sajnos megemelte 2000/50 percre, de nem pénzbeszedős szerencsére.

Annyi mindent kipróbáltam eddig, ami pénzkidobás volt, hogy most gőzerővel tanulok, hogy minél kevesebb ideig kelljen járni már hozzá :).

2011. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs 1 és 2 is én voltam. :) meg most a 3.
2011. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A középhaladó azt jelenti, hogy eljutsz a haladó szintig és még azután jöhet a nyelvvizsga. Lehet jobban járnál egy egyéni tanrendű nyelvsulival, ahol tőled függ, hogy hány órából jutsz el a nyelvvizsgáig. A saját tempódban haladsz, mert a csoportosnál leadják az anyagot azt kész, vagy megérted vagy nem és a gyakorlásra sem fektetnek túl nagy hangsúlyt. Én csináltam ezt is, azt is és az egyéni nyelvsuli jött be nekem. 1200Ft egy óra, de az 60 perc, van egy feladatlap aszerint kell haladnod amit pár feladatonként leellenőriz a tanár, ha valamit nem értesz elmagyarázza, esetleg még plusz gyakorló feladatokat kapsz. Vannak beszéd órák és feladatok is, ilyenkor külön terembe mész a tanárral.

Ilyen oktatás van pl Pécsen a Happy Days-nél, Kaposváron a Happy End-nél, Budapesten a BeHappy-nél.

2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!