Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy cigány, mint tanár?!

Egy cigány, mint tanár?!

Figyelt kérdés
Most nemrég ismertem meg egy új tanárt, egy idősebb, jól szituált, fiatalos nőt. Túl sötét kinézete volt, túlságosan sötéten villanó haja, erős tekintete talán arra engedett következtetni, hogy az illető cigány. Mi a véleményetek erről? El tudnátok képzelni egy cigányról, hogy magas színvonalú ágban foglalatoskodjon?!
2011. okt. 12. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
El. Van cigány tanárom
2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem roma származású orvos barátom is van.

Közöttük is vannak olyanok, akik kirínak a tömegből. Hidd el, ezerszer előítéletesebbek ők, mint mi.

2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
20%
Cigány mint tanár?! Ezerből ha egy ilyen van...
2011. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a miniszterelnököm is az.
2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
34%
Mivel Magyarországon egyre több cigány van.Közöttük is vannak értelmesek(nem sok). Az ilyeneket már nem is nevezném cigánynak mert ezek olyanok már mint a magyarok, teljesen asszimilálódtak.(tanulnak,dolgoznak stb.)
2011. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Cigány védőnő a szomszédom a lakótelepen. Múltkor a postára együtt mentünk, és ott kéregetett egy (ránézésre iszákos) cigány. Szomszédasszonyom le b*dös m*cskos c*gányozta.

Cigány nem az aki lop, kukázik, koldul, hanem az, aki a lehetőségeihez mértem nem hajlandó tisztességesen megdolgozni a kenyeréért. És itt most k*rvára nem számít a bőrszín!!! Csak a cigányok általánosítva vannak - sajnos - pontosan ezek miatt. Pedig van ilyen "magyar" is!

2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van cigány osztálytársam (felnőttképzés). Fodrászként dolgozik. Teljesen normális, tiszta.

Ritka kivétel.

2011. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
létezik ilyen, fehér holló, mert 1000ből 1 az arány!
2011. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

"napter válasza:


Nekem a miniszterelnököm is az."


XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD


vagy inkább :'(

2011. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Akár az is lehet, de más délkeleti származású is. Viszont érdekes, hogy azok a cigány származású emberek, akiknek igényük van az átlagból való kiemelkedésre, társadalomba való beilleszkedésre, azok , hogy kompenzálják a származásuk, gyakran maximalisták. Mindenképp bizonyítani akarják (akár önkéntelenül is), hogy ők nem az átlag cigány körbe tartoznak, sokkal többek akarnak lenni. Szóval akár jól is járhattok vele.
2011. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!