Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2-3 hónap alatt meg tudnám...

2-3 hónap alatt meg tudnám csinálni az angol középfokút? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 éve tanulom, igaz nem túl jó nálunk az oktatás középsuliban, de még így is többet tudok, mint amennyit órán elvárnak, mert nagyon szeretem az angolt. Szerintetek ennyi tudással iskola mellett 2-3 hónap alatt ha az összes szabadidőmet erre áldozom meg tudnám csinálni? (egyébként németből most csináltam meg a középfokút, szóval azért van némi tapasztalatom a nyelvvizsgák terén.)
2011. júl. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A közpsulikba 3 év alatt egy kb alapfokra lehet eljutni, ha gáz az oktatás, onnan már nem olyan nagy történet a középfok.

Nyelvtanból mindent vegyél át, azt is amit eddig nem tanultál még, mert középfokon az összes nyelvtant illik tudni.

Szókincsbővítés, ne szavakat, hanem kifejezéseket és mondatokat tanulj.

És sorozatok angol felirattal vagy anélkül de semmiképpen sem magyarral orrvérzésig.

Az angolba a hallott szöveg értésen vézik el a társasság 60 százaléka.

Meglesz az, hajrá!

2011. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha napi 4-5 órákat tanulsz szavakat, akkor az ECL nyelvvizsgát simán le fogod tudni tenni.
2011. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D egyébként a hallás utáni szövegértés mindig kisebb-nagyobb nehézségeket okozott a németnél is, de valamiért az angolnál jobban megy :D remélem össze tudom hozni a nyelvvizsgát!:D
2011. júl. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!