Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy jó tanuló...

Létezik olyan hogy jó tanuló vagyok de csak a biosz és a föci nem megy?

Figyelt kérdés

pedig alapból tényleg okos vagyok,hamar megjegyzek ilyen dolgokat,de a föcit és a bioszt egyszerűen képtelen vagyok fölfogni O.O


és az a legcikibb hogy pont ezt a két tárgyat az osztályfőnök tartja,úgyhogy ezzel jól leégetem magam a szemében....


pedig én tanulok meg óra előtt is átolvasom egy csomószor de ...ááá


létezik ilyen egyáltalán vagy nagyon segghülye vagyok?:||


13l


2011. okt. 13. 20:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)


21:08 hát úgy értem hogy ezek a "főtárgyak" a legfontosabbak a továbbtanuláshoz,a természet ism.,matek,magyar és német/vagy angol (én pl németes vagyok)


21:11 ááááh nem :O

szoktam puskázni,de akkor is olyan hülyén vannak megfogalmazva a kérdések,meg így összevissza hogy nem értem,és mindig az van,hogy beírok minden hülyeséget,csak hogy minél hamarabb túl legyek rajta....így már összeszedtem sikeresen 3 1-est


21:05 mondjuk ez is igaz :)


ma mondjuk pont 1. óra volt föci jajj...:S


és írtunk o.O


hát mit ne mondjak....már előre tudom hogy 1es lesz....


és amúgy mások is mondják hogy szarul tanít,mert ilyen monoton hangban összevissza beszél,de akkor hogy lehet,hogy a többiek valahogy,de mégis meg tudják tanulni könyvből,én meg nem?! :S


21:20 ez jó ötlet csak az a baj hogy a tanár ha nem úgy írjuk le szószerint az ilyen fogalmakat,ami a könyvben le van írva,akkor nem fogadja el....én meg akárhogy kiírhatom a fogalmakat egy külön lapra,még úgy se fogok felfogni mert olyan szakszavak vannak benne hogy mire a mondatot elolvasom és megpróbálom kibogozni hogy ez most mit is jelent,már a hajam égnek áll

2011. okt. 13. 21:36
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik barátom egy nagyon rossz középiskolából egy kitűnő külföldi egyetemre nyert felvételt. Nem kell drámázni, bár pont abban a korban vagy, amikor ezt szokás művelni.
2011. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!