Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy küzdjem le...

Mit tegyek, hogy küzdjem le az ISKOLAUNDORT?

Figyelt kérdés
Nem szeretek suliba járni ezt minden emberke mondja.De elmennek nállam a baj hogy nem megyek el. Érettségiztem a gimiben sose lógtam mindent megcsináltam de ezt az OKJ-s dolgot nem szeretem anyukámék rámerőltették 2 nappal suli lőtt szoltak hogy be kell íratkoznom nagyon utálom mit csináljak?? Sofőr szeretnék lenni csak jogosítvány kell arra viszont nincs pénzünk :( mindenki baszogat csesztet.Mit csináljak hogy küzdjem le az iskola undort 2 éves a suli oktober van de már ki vagyok készülve teljesen segítsetek.Egyetemre akartam menni de nem vettek fel.Akkor lehetek sofőr ha megcsinálom a sulit dehát utálok számítogépen írni meg programozni meg jogot tanulni :( Ti ha voltatok ilyen helyzetben hogyy küzdőttétek le?
2011. okt. 24. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Eredj, sétálj egyet! Nézegesd meg a hajléktalanokat! Nagyon könnyű közéjük kerülni!
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 .:Laci:. ***** válasza:
be kell járni...
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az első válaszadóval értek egyet.Majd ha te is sorba állsz ingyen ebédért a többi hajléktalan közé,majd gondolkozol.

Ha sofőr akarsz lenni,azért tenni is kell valamit,magától nem hullik az öledbe.Ez nem a Hupikék Törpikék fiam,nőj fel végre.

2011. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy a jogsit le lehet részletekben is tenni?

Tehát külön a KRESZ ,az elsősegély ,gyakorlat.... stb.


Sok ismerősőm így tette le. Összegyűjtötte rá nyáron a pénzt aztán elment letette a kreszt... utána az eü-t...

2011. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe vagyok.Én sem azt tanulom amit szeretnék.De az lebeg a szemem előtt,hogy elvégzem ezt,fősulis vagyok,ezzel a szakkal könyebb lesz munkát találnom ha mégse jönne be a másik,mert sajnos ami érdekel azzal nehéz lenne elhelyezkedni,de közben pénz gyűjtök és utána megyek arra az OKJre amit tényleg szeretnék.Szerintem tanulj te is,hiába nem szereted:/Közbe gyűjtsd a pénzed,hogy megcsinálhasd a jogsit.
2011. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszike :)
2011. okt. 24. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Te még jobb helyzetben vagy, mint én, mert te lehetsz sofőr. Nekem is vannak kiszemelt szakmáim, de sajnos egyik sem jöhet szóba, mert színtévesztő vagyok :( Így egy olyan dolgot kell majd csinálnom egész életemben, amit utálok. Nálad viszont még megvan a remény, hogy sofőr lehetsz.
2011. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm... milyen igaz
2011. okt. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!